Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Maloletni Palacze itp..


Gość ReduxPL

Recommended Posts

Widze ze nie wszyscy ale wiekszosc z Was zaczynala w wieku ok 15 16 lat itd a wiec co sadzicie o tego typu osobach ktore zekomo pala. Swoja droga czy szkodzi zaczynanie w takim wieku czy zauwazyliscie u siebie jakies zmiany ? Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie no spoko, nie ma chyba tematu, który idealnie mówi o tym samym, ale sporo pojawiało się dyskusji właśnie na temat palenia od młodości :D

Ja też zaczynałem jak miałem chyba 14 czy 15 lat. Ogólnie wtedy nie paliłem sporo, dopiero tak pod koniec gim (2-3 klasa) zaczęło się takie ostre palenie i mimo tego, co mówią inni ja jakoś specjalnie nie odczułem skutków spożywania że tak powiem MJ. Wiadomo, jakieś mniejsze czy większe zaniki pamięci wszystkich prędzej czy później dopadną, no ale w szkole jakoś sobie radziłem. Całe gimnazjum świadectwo z paskiem. W technikum trochę gorzej. Wiadomo więcej waxów itd, ale było ok. Z matury jestem zadowolony. Wyniki w granicach 70-90% także jest ok.

Tyle ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh, ja zacząłem palić jak miałem 15 lat.

Zaczęło się normalnie ze znajomym, i ogólnie ciekawie było.

Takie wakacyjne jaranie - zdarzało się że przez tydzień paliłem każdego dnia lolka i miło to wspominam.

Teraz skończyłem 16 lat, palę mniej, zazwyczaj w weekend bo szkoła.

Problemów nie zauważyłem żadnych, dalej wszystko z nauką ok, a nawet lepiej.

Także kolejny stereotyp obalamy na forum. ;)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwszy raz zapaliłem na przełomie 14/15 lat nie wiem dokładnie :wink: Ogólnie wszystko spoko (biorąc pod uwage że pale średnio raz na tydzień przez te parę lat i to się nie zmienia tylko jeśli jest okazja jakaś dobra to częściej ale za to potem robię dłuższe przerwy to wszystko ok). Ale pamiętajmy o tym, że marihuana obniża poziom testosteronu, który jest niezbędny do prawidłowego dojrzewania, więc zdrowe to napewno nie jest pod tym względem. No ale ja u siebie nie zauważyłem jakiś skutków ubocznych :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwsze szkiełko w wielu 13lat (głupota!!!) potem przerwa do 16 a teraz 17 i palenie jak jest, najczęściej weekendy no i często mam długie miesięczne przerwy bo nie lubię kupować ;) Problemy? Pamięć krótkotrwała na pewno troszkę szwankuje, ale ogólnie to jak jakieś zmiany to na plus, otwarcie na ludzi i świat inne spojrzenie bardziej dogłębne na niektóre sprawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pierwsze szklo w wieku 17 lat :wink: i tak przez jakies 3/4 roku okazyjnei palilem raz dwa razy na miech ;p teraz leci mi 18 i pale raz w tygodniu jakos no i zauwazylem ze im czesciej pale tym bardziej alko mnei obrzydza (mialem opinie najwiekszego piwosza na osiedlu ktorego nikt nie przepije ;d) i nawet na piwo nie mam ochoty :joint: :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+