Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Maloletni Palacze itp..


Gość ReduxPL

Recommended Posts

Ćpanie (...)
masz na mysli MJ ? dla mnie to raczej nie jest narkotyk ;) Jest gdzies temat pt. THC nie uzaleznia i jest tam wypisane ze dziala lepiej niz aspiryna i takie tam nie niszczy komorek mozgowych jak tak to sladowo wiec juz troszke zmieszany jestem ;p

Każdy wierzy w to, co mu pasuje.

A tak na marginesie, nie spodziewałem się że na tym forum jest tyle nieletnich. . . Aż dziw bierze, bo kiedy pierwszy raz wchodziłem na tą stronę (rok temu? chyba nawet dwa) wydawało się że, że większość ma powyżej 18.

A co do tematu... Jestem przeciwny paleniu gandzi poniżej 18 lat. A jeszcze jak słyszę że ktoś ma 14 lat i zaczął palić, to już konkretnie jest coś nie tak...

Było wiele tematów i dyskusji na forum że najlepiej zacząć palić po zakonczeniu okresu dojrzewania, tj. 20-21 lat. Dla organizmu jest najlepiej i - jak na ironie - najzdrowiej. Tyle z mojej strony, inni starsi forumowicze myśle że są tego samego zdania.

Wszystko ma swój początek i koniec, wszystko ma swój czas i wszystko ma swój sens. Byle z głową. Pozdrawiam wszystkich. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja powiem wm tak ostatnio nie paliłem tydzien i mnie grypa złapała zapaliłem i jestem zdrowy jak nie pale to choruje a jak pale to nie

1 raz paliłem w wieku 11 lat i paliłem worka sam raz na miesiac

potem 12 letni paliłem co tydzien sam worka

13 lat co 3 dni worka z kolegami w szkole

14 lat tylko w wakacje ale przez 2 miesiace codziennie

15 lat codziennie pale a juz mam 16 i pale codziennie wiaderko za wiaderkiem

niechce mi sie wołac kumpli zeby ze mna palili choc nie jestem sepem

haszu i skuna mam w h*j

ja wstaje pale po sniadaniu pale przed obiadem pale

po obiedzie pale

przed kolacja pale po kolacji pale

:buch: :buch: :buch: :buch: :buch: :buch: :buch: :buch:

w nocy nie raz wstaje przyjme wiadro i de dalej spac

sadzic palić zalegalizowac :blant::blant::zmiazdzony::zmiazdzony: marja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja powiem wm tak ostatnio nie paliłem tydzien i mnie grypa złapała zapaliłem i jestem zdrowy jak nie pale to choruje a jak pale to nie

1 raz paliłem w wieku 11 lat i paliłem worka sam raz na miesiac

potem 12 letni paliłem co tydzien sam worka

13 lat co 3 dni worka z kolegami w szkole

14 lat tylko w wakacje ale przez 2 miesiace codziennie

15 lat codziennie pale a juz mam 16 i pale codziennie wiaderko za wiaderkiem

niechce mi sie wołac kumpli zeby ze mna palili choc nie jestem sepem

haszu i skuna mam w CenzurA

ja wstaje pale po sniadaniu pale przed obiadem pale

po obiedzie pale

przed kolacja pale po kolacji pale

:buch: :buch: :buch: :buch: :buch: :buch: :buch: :buch:

w nocy nie raz wstaje przyjme wiadro i de dalej spac

sadzic palić zalegalizowac :blant::blant::zmiazdzony::zmiazdzony: marja

ja pi****e za mocno ;d ciekawe jak sie z tobą rozmawia?:D hahahaha czlowieku wszystko jest dla ludzi ale z głowa :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Adams jeżeli nie ściemniasz to chłopie jest to kompletna patologia i nałóg, opamiętaj się... Ja też jestem po harveście, mam dużo jarania, ale nie palę codziennie, mimo że wielu towarzyszy do palenia zawsze znalazłoby się. Prawie wszystko zakopałem na później. Przez 2 mc paliłem po 2-3 razy w weekendy, ostatnio zacząłem robić przerwę, bo zauważyłem drobne negatywne zmiany. Trzeba znać umiar, a niestety tego często brakuje u młodych osób.

Jak dla mnie jeszcze jakoś można przymknąć oko na marihuanę u 16-17 latka, jeżeli sobie zapali raz na ruski rok. Ale już przesadą dla mnie jest 13-14 latek z blantem... Zresztą z piwem tak samo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja zaczalem jak mialem 13 latek i do 16 roku zycia palilem tylko okazyjnie potem juz codzien a teraz tylko wieczorem a co do palenia wiadra za wiadrem to jest jego sprawa kazdy pali tak jak lubi ja przez pierwsze 3 miechy w holandii tez jaralem na okraglo po 10-12 lolkow dziennie ale ledwo kontaktowalem po pewnym czasie i teraz tylko 2-3 lolki wieczorem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+