Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Maloletni Palacze itp..


Gość ReduxPL

Recommended Posts

dobra :D to powiem tak:

Jak sie ma poukladane w glowie to sie wie kiedy zrobic przerwe lub kiedy ograniczyc.

Takze wiek nie gra roli tylko rozsadek.

Wszystko zalezy od jednostki.

basta :twisted:

Ja jesli chodzi o MJ ti uwazam ze mam poukladane w glowie i wiem jak ciezko mialem pod koniec pobytu w Holandii, zeby nie jarac majac coffa po drugiej stronie ulicy i hajs w portfelu... Wiec wiesz... trawka wciaga, nie mozna powiedziec ze nie ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Ja ziomale w wieku 15 lat pierwszy raz spróbowałem krakowskiego palenia :D to bylo tak 2 dzidy czystego na 2 i trzymali my dopóki oddechu nie braknie na chama Moje przeżycie BEZCENNE!! Bomby takiej w życiu nie miałem :D U mnie po osiedlu teraz to 15 latki juz co 2 dzień montują i turlają gibony ;D My w ich wieku to wiecej pili i zadymy robili. A oni spokojni jak baranki :D Ogolnie co coraz wiecej osob jara marysie :D Nawet znam kółko koleżanek co montuja i pala heheh uwierzcie spontany piękne :D Nawet bogoziki od nich pożyczamy hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja pierwszy raz odpaliłem w wieku 13 lat. I mimo, że to wcześnie naprawdę byłem jak na ten wiek rozwinięty. Teraz tego nie żałuje i nie mam w głowie. Ważne żeby palić z umiarem wtedy jest bardzo dobrze : ) Nigdy np. nie paliłem 3 dni pod rząd...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dodam coś od siebie zazwyczaj początki palenia wieku 13-17lat kończą się problemami i konfliktem z prawem awanturą z rodziną itp.

Nie radze nikomu zaczynać w tak młodym wieku ponieważ można wiele stracić młodości czas którego się cofnąć nie da, wiedzę co się dzieje i tak to opisuje .Mało tego jak ktoś zaczyna w młodym wieku bardziej jest sie narażonym na uzależnienie plus ze spróbujecie wcześniej czy później czegoś innego. Ziomeczki od 18 lat zaczynacie jak coś jeszcze będzie czas by odpoczywać z cannabis :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz gościu racje. Ale i tak cię nie posłuchają, sam zapaliłem jak miałem 15 lat ale wtedy się paliło b.mało. Dużo też zależy od poziomu rozwinięcia osobowości, mózgu, itp etc.

Jednak nie palcie dzieci marihuany. Lepiej poczekać i nie wydawać kasy i jak bd mieszkali osobno to bd robić uprawki/ lub outy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+