Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Box w piwnicy


majkiel91

Recommended Posts

Odświeżam, Miał ktoś ostatnio takiego boxa ze 150 w piwnicy? U mnie jest 45 mieszkańców, są 3 klatki podzielone na 15 mieszkańców w każdej, ale główny licznik jest u mnie w klatce, później każdy ma przy chacie. może spróbuję, miał ktoś przypał ze spółdzielnią, albo z mieszkańcami ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

BBJ sam uprawiałem w piwnicy i lipy nie było :twisted: tylko musiałem wykonać kilka czynności i nic z prądem się nikt nie obczaił pozmieniałem żarówki na klatkach i w piwnicach na 15 lub 25w

dzięki temu różnica była mniejsza na rachunkach a mam 21 mieszkańców w bloku według mnie to powinno pomagać powymieniaj żarówki na 15v

 

jak mieszka w jakimś większym bloku to nie bedzie wymieniał tyle zarówek. Ja bym igora posłuchał i zrezygnował z piwnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Potwierdzam że piwnica to przypał. Nie ma tam urządzeń ciągnących energię jak nagle władujesz nawet 150W to zmiana będzie zauważalna. Wspólne przyłączenia w piwnicach mają to do siebie że nie są obciążone - masz tam oświetlenie odpalane raz na jakiś czas a tu nagle licznik się kręci przez 18h/dzień. Im mniejszy blok tym większy przypał - jednemu się uda innemu nie, ale zawsze można powiedzieć "jedziesz ziom będzie git"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mój ojciec miał jakoś podłączoną zamrażarkę w piwnicy, chodziła 24/7h , to skapnęli się po około roku.
Jakaś sąsiadka konfitura podjebała do spółdzielni. Spółdzielnia przyszła i zmieniła napięcie z 24V na 12V i zamrażarka niestety już nie działała. :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Marco, hehe no luzik, nikt nie wie o uprawie tylko 3 osoby, które razem ze mną uprawiają ale z tego bloku nikt. I jestem pewien na 100%, że nikomu nie wygadali

Jak będę wiedział coś więcej na temat tych rachunków dam znać w tym temacie

Tymczasem dzięki wszystkim za pomoc

1. Spoldzielnia nie bedzie pyrac piwnicy za 150W,

2. Wiedzą o tym 3 osoby, które wg Ciebie na 100% nikomu nie wygadały, ja sam sobie na 100% nie ufam. Więc nie za bardzo rozumiem jak ty możesz ufać 3 osobom na 100%, no ale nic.. uczmy się na błędach

3. Jeśli się uprzesz.. to potrzebny Ci będzie porządny filtr węglowy.. bo zapach trawy z piwnicy będzie chciał wyjść

4. Przemyśl czy na pewno rodzicie z tej piwnicy nie korzystają..

5. Szczerze życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+