Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Blue White x Cannadian - Smoke Report


De Polako

Recommended Posts

Powiem tak... Mialo być pięknie ibyło... Pomimo tego iż dane mi było skosztować tylko małej próbki krosa gdyż zerwany krzaczek byl zdecydowanie za wcześnie ścięty z powodu postępującej pleśni także oprysk przeciwgrzybowy obowiązkowo profilaktycznie... U mnie podłapały wilgoć z powodu naprawde fatalnej miejscowki dodatkowo jednego krzaka prawdziwe drzewo przejechała koparka co jakąś rure kładła robił więc ostał się tylko ten malec.

Mimo troche zacienionej miejscowki krzaczek radził sobie znakomicie i oblał sie kryształami jak i żywicą nadzwyczaj obficie. Prawdziwy śmierdziel po wysuszeniu. Najlepsze że to palonko marginalizowałem. Słabo doszło a okazało się najmocniejszym krzaczkiem tego outa. Pobiło wszystkie sativki i inne experymenty hehe...

Korbe oceniam jako 50/50% sativka/indi ze względu na specyficzną korbe... Jest extra towarzyska, idealna na spotkanie w towarzystwie. Nie zamula tuż po rozpałce a daje przyjemną na pałę korbę nie odbierając za bardzo sił do śmiania się... Potrafiłem się tarzać na śmiechu z siostrą jak jakiś szczeniak a swoje na karku już mam. Przez to że siada na leb czujemy się dobrze upierdoleni do czego przyzwyczaiło kupne palonko a niesamowicie śmieszna bania daje to czego w tym kupnym coraz ciężej znaleść... Super kros idealne wyważenie między sativka a indyjką dzięki czemu możemy nie być zawiedzeni gdy czysta sativka nie da typowego oszołomienia...

Koleg pierdolną kibla i przysnął więc experymenty z wiaderkiem zdecydowanie odradzam

Jak na wytrawnych nawet palaczy rurka na łeb zdecydowanie wystarczy by byc juz dostatecznie upierdolonym by nie chcieć więcej

... Co do momentu w którym schodzi bania... Włącza się mułek

Jak już pierdolnie to spadną spodnie. Oczy na drugi dzien takie napuchnięte że pozostaje szeroki uśmiech jak sie siebie widzi w lustrze, oraz jeszcze szerszy jak sie przypomni co sie dzialo wczorajszego dnia...

Zdecydowanie polecam na out, szybko dochodzi w nasłonecznionych miejscówkach, zdąży ładnie napuchnąć, da przyzwoity, niesamowicie pachnący zbiór. Kryształy są na nim wszędzie. Tak więc moja ocena...

Moc: 8+/10
Smak: 8
Zapach:8... chodzi mi o ocenę samego zapaszku jako takiego bo śmierdzieć śmierdzi to niesamowicie
Bania: Śmiech, popierdol w głowie... czyli to co najbrdziej lubie 10/10 hehe

Tym całym textem zrobiłem sobie takie cisnienie że teraz zaś musze przysmażyć

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moc - 8+/10

Genotyp - sativa/indica (zdecydowana przewaga sativy)

Smak - 8/10 (taki owocowy)

Popiół - biały

Dym - gęsty przy wypuszczaniu łagodny (nie czuć przy wdychaniu)

W moim przypadku , spaliłem rure tego specyfiku. Szczerze powiedziawszy to nie skończyłem jej palić a byłem naprawdę poskładany. Zdecydowana przewaga sativy, haj niesamowicie śmiechawy i towarzyski :joint::joint: . Nie polecam chodzić spalonym tym ziołem przy rodzicach :zmiazdzony: Poza tym haj z jednej lufki trwał nieco ponad godzinę i trzymało równo przez całą godzinę, po jakiś 30minutach typowo sativowa faza przeszła w zmułka :(. Niestety gastrofaza po tym temacie jest naprawdę straszna :evil: :evil:

Oczywiśćie polecam temacik do towarzystwa :) ryje beret :peace::peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+