Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wasze dzieci a konopie :D


Gość

Recommended Posts

Nie pozwole. Tak dlugo jak bedzie mieszkac ze mna nie pozwole.

Jest wiele powodow, ale najwazniejszy to troska o bezpieczenstwo dziecka. Tak dlugo, jak konopie sa nielegalne, bede przeciwny by moje dziecko mialo z tym stycznosc. Drugi wazny powod to negatywny wplyw marihuany na zdolnosc przyswajania wiedzy. A gdy juz moj syn sie usamodzielni, gdy bedzie juz niezalezny, wtedy moze nawet sam z nim zapale. Dwoch doroslych facetow, ktorzy nie czyniac nikomu krzywdy, zdajac sobie sprawe z wlasnego postepowania i ewentualnych konsekwencji, majacych swiadomosc wlasnych czynow - to zupelnie inna sprawa.

Nie wiem jak bym zareagowal gdybym sie kiedys dowiedzial (za 15-20 lat) ze moj nastoletni syn pali marihuane. Bo mozna palic i "palic". Ale to juz temat rzeka, nie w tym temacie.

Na szczescie przez nastepnych kilkanascie lat nie mam sie czym martwic ;))

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja jak bede miał dzieci a chciałbym córke i syna to ani córce ani synowi nie dam zapalic !!! kiedy syn skonczy 18 lat wtedy moze wybrac czy chce zapalic czy nie ale stanowczo nie chciałbym aby czesto palił! po prostu o swoje dzieci sie odpowiada i dba każdy porządny rodzic boji sie o swoje dzieci i najchętniej chciałby dla nich jak najlepiej!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
haha, możecie pozwalać lub nie, wam ktoś pozwalał ? NIE! taka prawda

:trawka:

:bigblant:

Nic dodac, nic ujac :wink:

Zeby bylo na temat:

Napewno nie bylbym szczesliwy gdyby moje dziecko zaczelo palic w zbyt mlodym wieku, ale wplywu za duze na to miec nie bede, bo i tak bedzie to robil jesli bedzie chcial - bez wzgledu na moje zakazy. Ale szczerze to ucieszlbym gdyby sie okazalo, ze synek poszedl w slady ojca i woli sobie zapalic niz sie najebac alko jak wszyscy "normalni" ludzie.

Oby tylko nie naduzywal MJ tak jak jego ojciec...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+