Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Otwarcie Labiryntu Konopnego w Baborówku


Hemp100

Recommended Posts

Serdecznie zapraszamy w dniu 5 września 2009 o godzinie 16.00 do Baborówka na otwarcie Labiryntu w Konopiach. Impreza będzie miała charakter rodzinnego pikniku edukacyjnego, podczas którego będzie można zapoznać się z uprawą oraz wykorzystaniem konopi w przemyśle włókienniczym, olejarskim, budowlanym i innych. Merytorycznie wspierać nas w tym będzie Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego oraz firma STEICO S.A. Labirynt zajmuje areał ok. 2 ha. Będzie formą zabawy i atrakcją dla szerokiej rzeszy publiczności – dorosłych, młodzieży i dzieci. Materiały edukacyjne umieszczone wewnątrz labiryntu mają stanowić podstawę do zdobycia wiedzy o tej niezwykłej i ciekawej roślinie. Naszym celem jest wypromowanie konopi jako rośliny alternatywnej w rolnictwie, która może zastępować inne popularne uprawy.

Ponieważ konopie bardzo często kojarzone są tylko i wyłącznie z marihuaną, postanowiliśmy do współorganizowania naszej imprezy zaprosić policjantów z Poznania i Szamotuł, z którymi przygotowaliśmy antynarkotykową część imprezy. Imprezie towarzyszyć będzie cała masa atrakcji: pokazy tańca towarzyskiego, inscenizacje walk wojów, pokazy jeździeckie, a także pokaz mody ekologicznej. Całość zakończy widowiskowy pokaz tańca z ogniem.

Oprócz tych atrakcji podczas imprezy odbędą się wykłady popularno-naukowe o wykorzystaniu konopi w budownictwie – prowadzone przez firmę STEICO S.A., oraz o zastosowaniu konopi w przemyśle włókienniczym, spożywczym i farmaceutycznym – prowadzone przez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich.

:zrzut: :pies:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ konopie bardzo często kojarzone są tylko i wyłącznie z marihuaną, postanowiliśmy do współorganizowania naszej imprezy zaprosić policjantów z Poznania i Szamotuł, z którymi przygotowaliśmy antynarkotykową część imprezy.

I po co i na co? Nie lepiej lekarzy było zaprosić aby wypromowali MJ jako naturalne lekarstwo na szereg chorób?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+