Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kofeina może zwiększać podatność na halucynacje


gerand

Recommended Posts

Kofeina może zwiększać podatność na halucynacje dla jednych może to być negatywny skutek, a dla drugich wręcz przeciwnie :D

 

 

Przyjmowanie dużych dawek kofeiny może zwiększać podatność na halucynacje - twierdzą naukowcy z Durham University
 
Przebadali oni 200 studentów pod kątem ich przyzwyczajeń żywnościowych i podatności na halucynacje. Okazało się, że osoby, które przyjmowały dziennie dawkę kofeiny odpowiadającą siedmiu filiżankom kawy, były trzykrotnie bardziej podatne na wystąpienie halucynacji i omamów niż osoby przyjmujące ilość kofeiny odpowiadającą jednej filiżance.
 
Warto zatem uważać na ilość spożywanej kawy, herbaty, coli i czekolady, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zaczniemy słyszeć tajemniczych głosów i widzieć rzeczy, które nie istnieją.
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja słyszałem że po wypiciu 7 filiżanek kawy spowoduje halucynacje głosowe :D:peace:

hehe też mi się obiło o uszy że po wypiciu ponad 5 dobrych filiżanek kawy włączają się haluny ale szczerze w to wątpię, prędzej można się spodziewać zawału niż halunów :D:peace:

PS.raz po bibie jak wrocilem do domu wypilem mocną kawę i nie mogłem zasnąc przez cała noc dopiero nad ranem zasnąłem i od tego czasu nie tknąłem ani razu kawy :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+