Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Odrzucenie projektu ustawy za posiadanie narkotyków?!


antyk

Recommended Posts

"Gazeta Wyborcza": Rząd może porzucić projekt zmiany ustawy, umożliwiający odstąpienie od ścigania za posiadanie niewielkiej ilości narkotyku.

Jak pisze "GW", nad tą zmianą będzie się dzisiaj zastanawiał Dziś Komitet Stały Rady. Dziennik podkreśla, że wbrew zapowiedziom projekt nie pojawił się na stronie ministerstwa sprawiedliwości i nie został skierowany do konsultacji.

Gazeta powołując się na nieoficjalne źródła twierdzi, że premiera od projektu miało odstraszyć to, że media pisały o "legalizacji" posiadania narkotyków na własny użytek.

źródło : onet.pl

Miało być pięknie, a pewnie nic się nie zmieni :/ Co za kraj... brak mi słów

Link to comment
Share on other sites

:elo: Niewiadomo czy prawdopodobne te zrodlo...

Miało być pięknie, a pewnie nic się nie zmieni :/ Co za kraj... brak mi słów Mamy prawo do szczescia ale niemamy szczescia do prawa :peace:

Link to comment
Share on other sites

Guest Radzian

Dziękuję Panie Premierze, że w 100% mogę decydować sam o sobie i władza nie narusza mojej wolności 8) Czuję się jak w przedszkolu... :pies: to niańka, a kiedy mnie przyłapie, da klapsa i postawi do kąta :evil: Dlaczego Tusk nie chce depenalizować? Bo jest z PO... Prezydent z SLD, premier z SLD i wtedy można byłoby o czymś marzyć, ale na czele stoją dwie najlepsze partie w kraju i wszyscy Polacy są zadowoleni z ich roboty. Prezydent Kaczyński to nasz przywódca i wzór do naśladowania. Nie palmy więc marychy, bo to narkotyk, a narkotyki są złe. Władza się zmieni, prawo się zmieni :peace:

Link to comment
Share on other sites

A ja nie mam zamiaru uciekać z mojego kraju i być traktowany jak ktoś gorszy w innym .

Już to przerabiałem, choć w celach zarobkowych a nie z powodu takiego a nie innego prawa w tamtym kraju (choć kofiki i smarty mają swój urok :pimp: ) .Po prostu przed nami sporo pracy i już. Jestem Polakiem = walczę a nie uciekam.

Link to comment
Share on other sites

Po chwilowej burzy nad projektem zapadła cisza. Wbrew zapowiedziom nie pojawił się na stronie internetowej ministerstwa i nie został skierowany do konsultacji. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zaszkodziło mu to, że media pisały o "legalizacji" posiadania narkotyków na własny użytek. To miało odstraszyć premiera.

Zapytaliśmy o to rzecznika rządu Pawła Grasia. - Nie ma pomysłu rezygnacji z projektu. W czwartek Komitet Stały Rady Ministrów będzie debatował nad dalszym trybem prac nad nim - odpowiedział.

Specjalnie na to posiedzenie przylatuje z urlopu wiceminister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski odpowiedzialny za projekt.

Źródło: wyborcza.pl/narkopolacy

Link to comment
Share on other sites

Panowie jeśli nic sie nie zmieni ja mam na to tylko 1 rade, każdy złapany niech sie odwołuje do trybunału konstytucyjnego powołując sie na prawo wolności gwarantowane przez konstytucje, albo jeśli do tego czasu już będzie orzeczenie TK to powoływać się na nie.

:peace:

Link to comment
Share on other sites

każdy złapany niech sie odwołuje do trybunału konstytucyjnego powołując sie na prawo wolności gwarantowane przez konstytucje
masz rację... Konstytucja zapewnia nam wolność, więc należy powoływać się na to. "Określone są sposoby ochrony wolności i praw (sądowa droga dochodzenia naruszonych wolności lub praw, zaskarżalność orzeczeń i decyzji, skarga do Trybunału Konstytucyjnego, wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich)."
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+