Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Odrzucenie projektu ustawy za posiadanie narkotyków?!


antyk

Recommended Posts

Projekt ustawy wcale nie jest odrzucony, to jakaś plota była :P

Rząd bynajmniej temu zaprzecza póki co....

Popieram to, że każdy powinien walczyć z prawem wykorzystując wszelkie możliwe dostępne nam sposoby i prawa! Jak nie apelacja i trybunał to Strassburg itp...

Fakt jednak, że nie każdy będzie miał cierpliwość, motywację i środki do przebycia dłuuugiej drogi przez Polskie sądy...

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wydaje mi sie ze niektorym temat "legalizacji" przyslania wzrok. Rozumiem ze to jest wazne i jestem jak najbardziej za ale nie mozna glosowac na SLD tylko dlatego ze moze kiedys cos tam... Nie pamietacie juz ostatnich ich rzadow? Zalegalizowali? Zdepenalizowali? Nie wydaje mi sie, poza tym sa wazniejsze rzeczy niz palenie, a w tych sprawach SLD odpada na wstepie. Nie ma sie co napinac to przyjdzie z czasem jak zobacza za pare lat ile osob jest za i dojdzie nasze pokolenie do wladzy to bedzie tak jak ma byc :ganja: Pozdrawiam i obysmy sie tego doczekali :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja nie mam zamiaru uciekać z mojego kraju i być traktowany jak ktoś gorszy w innym .

Już to przerabiałem, choć w celach zarobkowych a nie z powodu takiego a nie innego prawa w tamtym kraju (choć kofiki i smarty mają swój urok :pimp: ) .Po prostu przed nami sporo pracy i już. Jestem Polakiem = walczę a nie uciekam.

I tu sie całkowicie zgadzam. Byłem wiele lat za granicą w celach zarobkowych i wiem jak jest, więc nie narzekajcie tak bardzo Ci wszyscy którzy chcą wyjechać. Co z was za polacy którzy tylko ze względu na to, że gandzia nie jest zalegalizowana, chcą opuścić kraj na zawsze? Jeszcze nie tak dawno temu na forum rozkminy były, że paląc zioło twoje życie nie może kręcić się wokół palenia bo człowiek się wtedy zatraci sam w sobie, tylko palenie ma być przyjemnością w życiu doczesnym.

Owszem, nie popieram i nie jestem za tak surowym prawem jakie mamy w polsce. Nie myślcie że jestem przeciwko legalizacji czy chociaż dekryminalizacji. Ale jeśli było by aż tak źle, to chyba musielibyśmy już siedzieć wszyscy w pierdlu czyż nie? <buch>

Pozdrawiam, mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiecie i nie nazwiecie od głupców poczynawszy.

A co do tematu, żeby nie oftopować, trzeba być dobrej myśli, mieć nadzieje i wiare, bo przyjdą kiedyś, napewno, lepsze dni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja nie mam zamiaru uciekać z mojego kraju i być traktowany jak ktoś gorszy w innym .

Już to przerabiałem, choć w celach zarobkowych a nie z powodu takiego a nie innego prawa w tamtym kraju (choć kofiki i smarty mają swój urok :pimp: ) .Po prostu przed nami sporo pracy i już. Jestem Polakiem = walczę a nie uciekam.

I tu sie całkowicie zgadzam. Byłem wiele lat za granicą w celach zarobkowych i wiem jak jest, więc nie narzekajcie tak bardzo Ci wszyscy którzy chcą wyjechać. Co z was za polacy którzy tylko ze względu na to, że gandzia nie jest zalegalizowana, chcą opuścić kraj na zawsze? Jeszcze nie tak dawno temu na forum rozkminy były, że paląc zioło twoje życie nie może kręcić się wokół palenia bo człowiek się wtedy zatraci sam w sobie, tylko palenie ma być przyjemnością w życiu doczesnym.

Owszem, nie popieram i nie jestem za tak surowym prawem jakie mamy w polsce. Nie myślcie że jestem przeciwko legalizacji czy chociaż dekryminalizacji. Ale jeśli było by aż tak źle, to chyba musielibyśmy już siedzieć wszyscy w pierdlu czyż nie? <buch>

Pozdrawiam, mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiecie i nie nazwiecie od głupców poczynawszy.

A co do tematu, żeby nie oftopować, trzeba być dobrej myśli, mieć nadzieje i wiare, bo przyjdą kiedyś, napewno, lepsze dni. Pozdrawiam.

Nawet nie chodzi o gandzie tylko np. o prace, jak znajdziesz dobrą prace w Polsce to bedziesz kozak, niektórzy ludzie po studiach nie mają roboty... strajki, chore prawo..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+