Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Strzeż siebie! Nie pij alkoholu!


Bundok

Recommended Posts

'Ogólna sprawa - Strzeż się (kompilacja Napisy PL)' 


'Ogólna sprawa - Strzeż się (kompilacja Napisy PL)' - Mirror (nieco poprawiona)

Musisz wiedzieć, co robisz

 

Linki wygasły !


Video 1. Mózg: Kiedy alkohol trafia do krwi, erytrocyty zlepiają się. We krwi tworzą się skrzepliny, które zatykają żyły. Naczynia te przez tą niedrożność puchną i pękają. Przy zażywaniu 100 gramów wódki nieodwołalnie ginie do 8 000 komórek mózgowych. Po każdym spacerze 10 tysięcy martwych klatek mózgu wydalane są z moczem następnego dnia. Strzeż siebie!

Video 2. Serce: Kiedy alkohol z krwią trafia do serca, niszczy komórki waszego serdecznego mięśnia. Pojawiają się mikroblizny. Mięsień traci elastyczność, pracuje na granicy możliwości i zachłystuje się krwią, nie nadążając z jej rozprowadzaniem. Serce okrywa się tkanką tłuszczową. Dlatego u pijącego człowieka jest ono zawsze powiększone. W tętnicach i żyłach stworzą się skrzepliny, które kryją dostęp tlenu i pożywnych substancji części serdecznego mięśnia. Tkanki serca obumierają. To nazywa się zawał. Strzeż siebie!

Video 3. Wątroba: Jakiekolwiek dawki alkoholu samym destruktywnym sposobem działają na wątrobę, która przejmuje na siebie pierwszy cios alkoholowej trucizny. Klatki wątroby obumierają i zamieniają się tłuszczem i łącznymi tkankami. Zaczyna się tłuszczowe przeistoczenie się wątroby - hepatos, za nim przychodzi marskość, za nim - rak. Strzeż siebie.

Video 4. Statystyka: Regularnie zażywają alkohol 90 odsetków mieszkańców Rosji. Za rok Rosjanie wypijają 2,5 miliarda czystego spirytusu. Los chronicznych alkoholików w tym morzu alkoholu ogółem kilku odsetków, ostatnie piją zwyczajni ludzie, które są pewne, że alkoholizm im nie grozi. Ale to błąd. Z mężczyzn, że regularnie zażywają alkohol, kobiet i nastolatków - 80 odsetków mają pierwszą fazę alkoholizmu, w ich organizmie już jest uruchomiony mechanizm destrukcji, umiera mózg, serce obrasta tłuszczem, atrofuje się wątroba. Strzeż siebie.

Video 5 Trzustka: Kiedy alkohol trafia do waszej trzustki - niszczy jej komórki. Enzymy gruczołu gęstnieją, przez co organ nie może pozbyć się ich nadmiaru niszcząc tym samym siebie od wewnątrz. Trzustka niszczy się, pojawia się stan zapalny, potem gnicie (degradacja). Taki proces prowadzi do ciężkich chorób - pankreatitu i pankreonekrozu. Strzeż siebie.

Video 6 Przełyk: Alkohol nieuchronnie wywołuje rozszerzenie żył przełyku. Żyły stopniowo deformują się i słabną. Mogą one pęknąć w dowolnym momencie. W tej chwili odbywa się niespodziewany, intensywny, wewnętrzny krwotok. Krew szybko zbiera się w żołądku, rozpoczyna się szok związany z utratą krwi, organizm domaga się natychmiastowego jej uzupełnienia. Strzeż siebie.

Video 7 Jelito: Alkohol agresywnie niszczy ochronną warstwę błony układu pokarmowego. Niszczy się mikroflora, narusza się krwiobieg, po całej błonie śluzowej jelita pojawiają się mnogie erozje. Oni przeradzają się do wrzodów, a potem - do raka.

Video 8 Za stołem 10 osób: Za stołem siedzi 10 osób, są młodzi, beztroscy i piją jak wszyscy. Ale na podstawie statystyki u jednej z pijących dziewczyn urodzi się dziecko, które będzie inwalidą. Jeden człowiek całkiem straci możliwość poczęcia potomstwa. Jeszcze jeden w trakcie ostatnich lat życia będzie cierpiał na marskość wątroby. Jeden - rozpijaczy się, żona od niego odejdzie i zabierze dzieci. Dwoje umrą nie dożywszy do 45 lat, zawał u jednego, u innego trzy udary mózgu z rzędu. Jeden dosiądzie do kryminału - w stanie upojenia śmiertelnie potrąci samochodem człowieka. Jeszcze dwoje zginą albo okaleczą się w wypadkach przyczyną których stanie alkohol. Będziesz jednym z nich?

Video 9 Krew: Pod wpływem alkoholu erytrocyty - czerwienne krwinki - zlepiają się. Te zlepki roznoszą się po wszystkich narządach, zatykając żyły. Zaczyna się obumieranie komórek, które deprawując, zatruwają wszystkie narządy oraz zaburzają wszystkie systemy waszego organizmu. Lekarze nazywają to "zespołem abstynenta" - czyli procesem dobrowolnego obumierania od wewnątrz oraz procesu szybkiego starzenia.

Video 10 Żołądek: Trafiając do żołądka, alkohol aktywnie stymuluje produkcję enzymów. Enzymy razem z etanolem agresywnie niszczą błonę śluzową i ścianki żołądka. W wyniku tego żołądek przetrawia sam siebie, a proces trawienia przekształca się na proces gnicia. Dalej konsekwentnie - gastrit, wrzód, a potem rak.

Video 11 Rosyjska ruleta: Jest taka gra - rosyjska ruletka. Jeden nabój - jeden gracz. Z alkoholem - wszystko inaczej. Pijesz ty, a grają wszyscy.

Video 12 Dobrze być ojcem: To tak dobrze - być ojcem. Widzieć jak syn robi pierwsze kroki, uczyć go grać w piłkę, pokazać mu ten ogromny świat. Pomyśl. Alkohol zabija twoją przyszłość. Pomyśl, co będzie z tobą i twoim dzieckiem. Dopóki jest możliwość, zostaw sobie i jemu szansę na szczęśliwe życie. Więcej niż 90% dzieci, cierpiących na psychiczne lub fizyczne choroby - to dzieci pijących rodziców.

Video 13 Dobrze być matką: Być mamą, obejmować malca, karmić jego, kąpać wieczorami. Kiedy pijesz, odbierasz u siebie szansę zostania matką, odbierasz u siebie szansę narodzenia zdrowego dziecka. Zatrzymaj się. Podaruj sobie szczęśliwe macierzyństwo. Więcej niż 90% dzieci, cierpiących na psychiczne lub fizyczne choroby - to dzieci pijących rodziców

Video 14 Statystyka: Według danych światowej organizacji lecznictwa, użytek więcej niż 8 litrów czystego spirytusu do roku na ilość mieszkańców prowadzi do nieodwołalnego gaśnięcia etnosa. Rosja i jej sąsiedzi: Turcja - użytek alkoholu - 1,5 litra do roku na człowieka, przyrost ludności - 900 tysięcy osób do roku. Państwa Średniej Azji - użytek 2,6 litra, przyrost ludności - 585 tysięcy do roku, Chiny - użytek - 5 litrów do roku, przyrost ludności 6 milionów co rok. Rosja - użytek alkoholu na ilość mieszkańców 15-18 litrów do roku. Według danych państwowej statystyki - średni spadek ludności do roku (z 1992 roku) 774649 osób. Strzeż siebie.

Video 15 Piwo dla mężczyzn: Dobrze posiedzieć z chłopami, wypić piwo, porozmawiać o swoich, męskich sprawach. W trakcie rozmów nie spostrzegasz, jak na biodrach i na talii pojawia się zbędny tłuszcz, jak głos cienieje, a tors opada. Fitoestrogeny, że mieszczą się w piwie przytłaczają męski początek i obniżają interes do kobiet. Piwo pomniejszało wyrabianie męskich hormonów i naprowadza do impotencji. Strzeż siebie.

Video 16 Piwo dla kobiet: Dobrze posiedzieć, porozmawiać z druhnami, omówić nowiny, poplotkować. W trakcie rozmów nie spostrzegasz, jak stajesz się szersza w barkach, głos grubieje, a nad górną wargą pojawiają się wąsy, organizm zaczyna pracować jak męski typ. Fitoestrogeny mieszczące się w piwie hamują produkcję żeńskich hormonów. Strzeż siebie.

Poprawiłem jak umiałem, teraz się zabieram za wtopienie tego w film :wink: - Byndzek :smoke:

Myślcie o siebie, nie gubicie siebie. Alkohol - narzędzie samobójcy. Dokładnie znam, bez małego zamordowałem siebie nim w przeszłości. Ale w porę zatrzymałem się, a ile moich przyjaciół nie zatrzymało się...

Link to comment
Share on other sites

Guest Byndzek

Ja jak coś zrobię napisy, tylko poczekajcie ze 2 godzinki :wink:

Ściągnę go na dysk i potem wrzucę z napisami na RS albo gdzieś

Edit: Potrwa to trochę dłużej, bo film się strasznie wolno ściąga ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Byndzek

Ja osobiście nie pijam dużych ilości, 1-2 piwka i koniec :razz: , wódkę to już w ogóle raz na 100 lat :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Byndzek
I jak z napisami ? :)

Skończyłem, już się paczka uploaduje :peace:. Wrzucam całość (napisy + film), bo na tamtej źródłowej stronie to strasznie słaby serwer jest (jak ściągałem ten film, to szło 30 KB/s :D). Obecnie wrzucam na Mega Upload, ale potem zrobię jeszcze w razie co mirror na RS :blant:

Będzie to wersja beta ofc, jak znajdziecie jakieś błędy (a na pewno są :D) albo będziecie mieli jakieś sugestie, to czujcie się wolni do skorygowania :D. Sam też jeszcze to przejrzę, ale później.

Edit: Skończone :buch: :

'Ogólna sprawa - Strzeż się (kompilacja Napisy PL)' 

'Ogólna sprawa - Strzeż się (kompilacja Napisy PL)' - Mirror (nieco poprawiona)

 

 

Linki wygasły !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+