Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Przeslyszenia...


Gość mozi

Recommended Posts

ja miewałem tak że stara dzwoniła na fona a ja go nie słyszałem a leżał obok mnie ;]

albo jak siedzę w krzakach to słyszę czasami jak by ktoś chodził po starych patykach :P

tak ogólnie to ostatnio odczuwam takie dziwne uczucie jak by mi telefon wibrował w kieszeni a ja w ogóle nie noszę już fona .. to tak na trzeźwo -.-

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

ja jak siegam pamiecia to teraz na dniach mi sie zdarzylo ;d przysmazylem i poszedlem spac w srodku dnia :zmiazdzony: spie z 2h i nagle cos mnie budzi i slysze "Baaartek wstawaj!!!!!!!!!!!!!"(i to tak bardzo wyraznie !) oczywiscie ten glos byl mamy i mowie "juz juz wstaje" podnosze sie a tu w chacie pusto :ph34r: okazalo sie ze mama wyszla na miasto jak poszedlem spac :mellow:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Eh kiedyś zarzuciłem sobie gałke muszkatałową, tyle tego pożarłem że przez 3 dni byłem zaćpany do granic możliwości a potem przez 3 miesiące powracałem do normalności, do świata żywych. Wtedy miałem cały czas dziwne halucynacje (księżyc biegał sobie po niebie, "ziemia sie oddzialiła od nieba" tak to nazywałem chodziło o to że jak się widzi horyzont to u mnie ta granica była czarna i gruba na 1/3 szerokości tego co widzimy oczami, do tego widziałem tłumy ludzi które chodzą, znajomych i jak sie na nich spojrzałem to ich nie było, takie chwile dziwne spowolnienia co wszystko widziałem z 3 osoby w przyspieszeniu jak w jakimś dokumentalnym filmie, i inne mniej ważne) no i teraz w sumie caly czas jakieś delikatne przewidzenia, nie czuje się z tym zle ani dobrze. Cieszy mnie za to fakt że to nie spowodowane paleniem mj;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio kumpel przyniósł jakiś hasz a ze miał mało to walimy wiadra :) po chwili wybiegam z łazienki do pokoju kumpel za mną i pyta co jest a ja ze chce muze wył. niestety ale muzyka nie grała a ja taki zonk bo qrde przez chwile to mi tak łupała ze chciałem ściszyć :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+