Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Przeslyszenia...


Gość mozi

Recommended Posts

Joł, mieliście kiedyś jakieś przesłyszenia po palonku albo jakies zwidy ?;D

Ja kiedys jak przysypiałem mialem przesłyszenie ,że jakis karateka w ściane mi napierdalał i ,że mój szwagier mnie wola otwieram oczy a nikogo nie mam... ;D

Pzdr ;)

:joint: Podaj dalej :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobry temat :D

Jak siedzimy z ziomkami w lasie często myśle ze ktoś do nas idzie bo wszystko szelesci :D

Czesto wydaje mi się że telefon mi wibruje w kieszeni że dzwoni :D

Albo że ktoś puka do drzwi lub dzwoni były takie wkręty parokrotnie :D

Mojemu ziomkowi szafa skrzypi takie ma wkrety jak pali sam :D

Pozdrówki Sunt

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

To dziwne lecz ja mam sporo wkrętek O.o .

Najczestsze to przesłyszenia , że leci muzyka w tle i dochodzę skąd , w lesie szum fal , mam wrażenie , że za anstępnymi krzaczorami czy partią drzew kryje sie plaża i tak daje mi się dojść z jednej dzielnicy lasem do drugiej XD.

Tak to raz zoabczylem srebrne DeU a palilsimy gibona i mowilem ze stoją niedaleko miejskie , malo tego zerkalem na kumpla ciagnalem gibona ( golonie odciagalem wzrok od samochodu i wracalem nim ) i dopeiro za 6-7 spojrzeniem to byl normalny samochod.

Często mam wkrętki ze cos jest czyms innym ale to na zasadzie kształtów nic nagle się nie pojawia.

Czasem pukanie , domofony czy przekręcanie się zamka , telefon czasem wibruje i tego typu powszedniaki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja czesto czuje wibracje w kieszeni, wkładam rękę do kieszeni z myślą o wyciągnięciu telefonu a w telefon jest w innej kiezeni :] albo słysze jak ktos mnie woła po imieniu z daleka czasem sie odwaracam i pytam czy ktos mnie wołał ziomki mówią ze nie i idziemy dalej :twisted: ale to jest chyba normalne po mj bo kumple tez mają rózne przesłyszenia :pimp:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+