Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Lider SLD: Alkohol lepszy od marihuany. Zamiast palić, pij!


Ronaldo

Recommended Posts

Grzegorz Napieralski po raz kolejny udowadnia, że bliżej mu do postkomunistycznych działaczy niż lewicowych buntowników z Europy Zachodniej. Nad trawkę przedkłada on bowiem inne - bardziej swojskie - używki.

Epizod z marihuaną ma na swoim koncie wielu polityków, zwłaszcza tych, którzy działali na lewo od centrum. Najsłynniejszym jest chyba Bill Clinton, który trawkę palił, ale podobno się nie zaciągał. Napieralski też nie - on opary marihuanowego dymu ledwie powąchał.

Było to - jak wspomnia w wywiadzie dla tygodnika "Wprost Light" - podczas podróży służbowej do Holandii, gdzie obecny szef SLD obserwował kampanię wyborczą. Nadzieja polskiej lewicy zwiedzała też Amsterdam, w tym słynne coffee shopy.

Nasz gospodarz kupił tam coś, pokazał, zapalił i nawet dał spróbować. Ale co ja z tego miałem? Nawet nie umiem zaciągnąć się R1, najlżejszym papierosem, a co dopiero skrętem.

Grzegorz Napieralski wstręt do tytoniu wyniósł - jak sam mówi - z domu. Idzie z tym w parze niechęć do lewicowego bądź co bądź postulatu legalizacji marihuany? Lider SLD rzeczywiście nie jest entuzjastą tego pomysłu:

Wiem, że marihuana to coś innego niż twarde narkotyki, ale też niszczy mózg. Jak ktoś chce się pobawić, to niech najlepiej kupi sobie drinka albo wypije piwo.

O proszę - czyli jednak wódeczka zamiast trawki. Tradycje czerwonych towarzyszy, których jeszcze wielu zostało na Rozbrat, nie poszły w las? Nie do końca.

W ogóle nie jestem z tych, co wlewają w siebie alkohol codziennie. Jak są jakieś imieniny, to, owszem, lubię się napić, ale najchętniej wytrawnego czerwonego wina. Lubię tokaja i wina mołdawskie, do tego najlepiej ser i winogrona. Na drugim miejscu u mnie jest czysta biała wódka. W kieliszkach i nigdy pod śledzia.

Komunistyczni dygnitarze też gustowali w importowanych alkoholach, ale nad wszystko przedkładali czystą, polską wódkę. I raczej nie odmawiali, gdy ktoś im proponował napić się pod śledzika. W końcu "rybka lubi pływać".

Oczywiście, cała wywiad dla lżejszego wcielenia "Wprostu" to sposób na to, by trochę ocieplić betonowy wizerunek Napieralskiego. Zwłaszcza, że on i jego drużyna chcą walczyć o głosy młodzieży. Do wyluzowanego Wojciecha Olejniczaka ciągle mu jednak daleko. I nawet mołdawskie wina tu nie pomogą. Tym bardziej, że - jak każde używki - też prędzej czy później zaczynają "niszczyć mózg".

http://www.pardon.pl/artykul/8921

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale j****y cwel, niech dalej nietrzeźwi zabijają na drogach , niech dalej będą tragedie w domach z powodu alkoholu , niech umiera więcej ludzi.... Co to za po*****y kraj, chociaż ciesze się że wyjeżdzam do Holandii bo dłużej bym tu nie wysiedział, ten polityk nawet nie wie co mówi...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co to za argument, że niszczy mózg?

Bez kitu mnie to tez rozbawilo. Tym bardziej jezeli rozumiec to na chlopski rozum, to przeciez udowodnione jest, ze maryska nawet palona w duzych ilosciach, nie powoduje zadnych fizycznych zmian w mozgu. Ale mimo wszystko chlopaki, to widac, ze sprawa marihuany idzie caly czas do przodu :) nawet ktos kto pisal ten artykul widac, ze ironicznie podchodzil do slow tego posla.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

koleś pieprzy głupoty żeby ludzie myśleli o nim tak jak on tego chce :zliscia:

Nawet nie umiem zaciągnąć się R1, najlżejszym papierosem

nawet dzieci po 12 lat palą czerwone i zaciągają się. trzeba być pizdą na maxa :zliscia:

"Wprostu"

a redaktorzy też ci*y :zliscia:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja mam wstret do politykow, wobec tego trzeba zdelegalizowac politykow :D A korwin mikke chyba tez jest nie lepszy, chcialby rozdac wszystkim ludziom pistolety, zeby do siebie strzelali na wzajem:) Lepiej by sie wzieli za budowe mieszkan i autostrad a nie tylko gadac, i gadac i gadac sie nauczyli... a zamiast pic wodke i naklaniac innych do alkoholu to by poszli do lasu pobiegac i wyszczuplic troche swe opasle ryje :) Tam pewnie codziennie ktos ma w sejmie imieniny, haha

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+