Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Test wiedzy o cannabis


lolo

Recommended Posts

  • 8 miesięcy temu...
Gość Urban Farmer

Odkopuję ten temat, bo quiz to jest dobra opcja, nie wiem dlaczego tak szybko jak się pojawił ten temat, tak szybko znikł ? Może coś się ruszy w tym temacie Vitek?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja na razie tego nie ruszam, mam pełno roboty teraz z seedbankiem. Jeżeli ktoś chętny to proszę bardzo, ja z mojej strony mogę załatwić nagrody dla zwycięzców, tylko muszą być dobrze dobrane pytania i odpowiedzi.

By ułatwić osobie/osobom tworzącym quiza mogę stworzyć ukryte subforum dla łatwiejszej i swobodnej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja proponowałbym może aby każdy grower ( lub choć grup ) napisał po jedno lub dwa pytania i właśnie tak jak Vito mowi w jakimś ukrytym subforum wstawiał je, po czym zebrać je do kupy jakoś. Wiadomo że growerzy nie mogliby brać udziału w zabawie ale z założenia miało to być dla nowych aktywnych, te same pytania można by używać na przemian do np. rekrutacji nowych growerów czy innych tego typu konkursów ( może w przyszlosci SMS xD )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+