Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Test wiedzy o cannabis


lolo

Recommended Posts

Pomysł jak najbardziej ciekawy. Ja osobiście mógłbym się podjąć napisania pytań, przynajmniej części z nich. Co jest oczywistością nie startowałbym w tym konkursie :D Po moich statach z tego forum może się to wydawać niedorzeczne, ale imigranci z t.com.pl którzy przybyli tutaj, mogą potwierdzić że moja wiedza nt. ogólnych aspektów uprawy jak i indoor jest znaczna. Z kolei outdoor to u mnie czysta teoria więc na pewno do tej stricte dziedziny są lepsi userzy. Co do samego testu, myślę że jeden arkusz powiedzmy 30-50 pytań o różnym poziomie trudności byłby dobrym rozwiązaniem. Wystarczy wziąć przykład najoczywistszy test IQ, na początku są zadania o poziomie trudności "szympans" i tak w górę coraz trudniejsze. Nasuwa się oczywiste pytanie, czy test w takim formacie będzie sprawiedliwy? Moim zdaniem tak, dlatego że wiedza ta jest dostępna w internecie za darmo i data tego testu byłaby znana userom z wyprzedzeniem, więc każdy miałby szanse aby się podszkolić.

Wygrałby wtedy ten, któnajlepiej przyswaja informacje, bo gwarantuje że jestem w stanie ułożyć pytania z poziomu super hard, takie na które odpowiedzą na prawdę nieliczni :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stinkynugs, no mysle ze najlpeiej jakby tak to wlasne wygladalo, tzn najpierw proste pytania i w miare trwania testu coraz trudniejsze. Mozna zrobic osobny test o in i o oucie, albo jeden ogolny o uprawie. Trzebaby dogadac szczegoly i reszte brac sie za ukladanie pytan, bo napewno taka forma konkursu bylaby znazcnie ciekawsza niz konkurs kto napisze piewrszy posta o danej godzinie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie mam pewne pytanie odnoście tematów pytań. Chodzi o to czy pytania muszą być konkretnie dotyczące aspektów uprawy, czy mogą być na temat biologii konopi? Wg mnie jest bardzo ważne żeby rozumieć jakie procesy zachodzą w tej roślinie, jakie są ich powody i jakie skutki. Pytania na ten temat wachały by się od posiomy średnio zaawansowany czyli typu "gaz absorbowany przez korzenie: po hard "główny hormon odpowiadający za dojrzewanie rośliny". To też jest wiedza dostępna powszechnie i jest to z zakresu obecnego gimnazjum. Jednak myślę że wielu miało by problem z odpowiedzią na trudniejsze pytania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślę że taki test nie musi być nawet napisany na jakimś skrypcie, a można go zrobić normalnie w temacie.

Wyglądałoby to tak że z pewnym wyprzedzeniem byłaby informacja o dacie i godzinie rozpoczęcia testu. Dobrze by było gdyby temat z tą informacją był zlinkowany w głównej kategorii forum tam gdzie reklamy żeby każdy widział. W ustalonym terminie zostałby założony nowy temat z pytaniami i czasem na odpowiedzi np 30 minut. Jakiś moderator musiałby być wtedy na forum i po prostu po tym pół godziny zamknąć temat, kto nie zdążył to nie zdążył to trudno. A odpowiedzi mogłyby być w formacie ciągu typów od a do d w takiej kolejności jak pytania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+