Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Mj a pamięc


Nonex

Recommended Posts

zrob sobie detox, jedz duzo tłustego i pamietaj o owocach i warzywach. w aptece mozna dostac plastry do usuwania toksyn z organizmu. a pamiec coz...na pewno wroci jesli znajdziesz w sobie na tyle samodyscypliny i regulanie bedziesz cos zapamietywal. nie ma to jak palonko w sobote wieczór ;) powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

identyczny problem jak Ty mialem z pamiecia.. tyle ze nie palilem az tak duzo i tak dlugi czas jak Ty... Tak jak moi przedmowcy - koniecznie nie pal! Tylko nie ze "a dzisiaj sobota przypale sobie" trudno tak z dnia na dzien bedzie Ci zrezygnowac bo napewno psychicznie sie wciagnales... No ale coz, za bledy trzeba placic wiec albo chcesz zostac kims albo jak mowisz rowy kopac... Zrob sobie postanowienie - nie pale do matury i sie tego trzymaj. Zamast zapalic pocwicz sobie (jogging, jakis fitness ewentualnie) dosc ze poprawisz kondycje, to lepiej sie bedziesz czul, a dotleniony mozg lepiej pracuje.

Orzech wloski - naturalne zrodlo magnezu, ktory lata dziury w pamieci, oprocz tego duzo witaminki C na wyplukiwanie toksyn i jakies inne suplementy, przejdz po prostu w zdrowy tryb zycia. Mi to pomagalo, naprawde... Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po 2 - 3 miesiacach zapomnialem ze wogule mialem problemy z pamiecia.

Hahahah.. dobre :D

sorry za offtopa ale nie umiałem się powstrzymać xD

aaaaahahahahhaaahaha ale mi to humor poprawiło.

Wydaje mi się że co do pamięci, to porycie głowy występuje u tych co jarają przed 18-tką. Jak już ktoś to wcześniej stwierdził. U osób dorosłych głowa tak się nie ryje, o ile ma się jakiś umiar oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Siema wszystkim!

Wydaje mi sie ze zamiast karcic NONEXa powinnisie uswadomic mu co powinien robic w takiej sytuacji.Pierd...nie ze "trzeba bylo pomyslec wczesniej" albo "zastanow sie zanim cos zrobisz" nic tu nie pomoze.Zglosil sie tu po to zeby mu pomoc a nie zeby go oceniac

Moim skromnym zdaniem masz do zrobienia 3 rzeczy ktore napewno ci pomoga w odzyskaniu sprawnosci umyslowej.Na szczescie MJ nie niszczy trwale mozgu tylko go troche czasowo uposledza.

1.Po pierwsze musisz przestac palic zeby mozg mogl sie zaczac oczyszczac z THC (calkowite oczyszczenie moze potrawac nawet rok ale skotki niepalenia odczujesz juz po kilku dniach)

2.Sa tabletki poprawiajace pamiec (nie szkodza tylko wspomagaja prace mozgu) np.lecytyna-dostepne bez recepty

3.Musisz pobudzac komorki mozgu do pracy-czyli poprostu sie uczyc.

Nie martw sie nonex nic wielkiego sie nie stalo tylko nastepnym razem prosze cie rob wszystko z glowa zeby pozniej nie szukac pomocy na forach!

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+