Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Co lubicie robic na fazie?


sweet_sensi

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość szatan-cool

łooo...jak się uaplę to mi się faza włącza na taniec przy jakimś reggaee...alb gotowanie czegoś co późiej zajebiście smakuje...albo zwyczajni wybijam na miasto i daję się ponieść...a najlepiej jest upalić się porządnie i postawić kameręprzed sobą...jak się później ogląda co się robiło...polecam :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poczytać coś na forum, pograć w coś a że obok mam telewizor to i jakiś film się oglądnie :D w plener też jest zajebiście czasami iść tylko z jakaś mocną sativką bo czasami ciężko znaleźć jakieś miejsce do spoczynku a komary i muchy tez ostro w dupę dają ;)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja słucham muzyki, zazwyczaj reggae. Zamykam oczy i myśle że jestem na wielkim stadionie, gdzie jest koncert tegoż zespolu co slucham:D

Najgorzej jest jak z koleżankami palimy poza domem w jakimś lesie i potem trzeba iśc na miasto. Wtedy myśle że wszyscy wiedzą że jestem spalona, patrzą się, dzwonią po policję:D Albo jak spotykam kogos znajomego to probuje na silę wyglądać normalnie a wychodzi zupełnie na odwrót:P

Najczesciej na fazie idziemy na pizze do takiej pizzerii, gdzie jeszcze na trzezwo nigdy nie bylysmy:D I wtedy ta pizza jest taka smaaaaczna

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

buehehehehe :D

ja ostatnio mam wielką mega wielką ochotę się wygłupiąć. Jako pierwszy przekonał się o tym mój facet, jak zaczęłam się z nim siłować, turlać, szarpać, skakać po nim bez podtekstow(w tym momencie) to było w dumu, ale nie na tym koniec, bo mam ochotę też na dworze, najchętniej rzuciłabym się na trawę, szarpała, wygłupiała, śmiała, tuliła do mego lubego albo do kumpeli. Już kilka razy pohamowałam te zachcianki, ale czuję że na dobre mi nie wyszło trzymanie tego w sobie;) głupieję na starość i mam ostatnio cos za duzo energii na zjaraniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+