Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Przekrój: "Skończmy tę głupią wojnę z marihuaną"


D.II

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To jest artykuł-rewolucja. Może nie sprawi natychmiastowej legalizacji, ale nie przez to nazwałem tak go nazwałem. To przełom, ponieważ jest to pierwszy artykuł w poważanej polskiej gazecie o tak dużym zasięgu czytelników na temat legalizacji i problemów tak często poruszanych na tym forum, a tak rzadko w polskich mediach.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W końcu pozytywne wieści, coś rusza. Ludzie wysyłajcie do myślących znajomych ten link do europejskiej debaty obywateli, prędzej uda się dogadać odnośnie legalizacji/dekryminalizacji z unią w końcu to "twór lewicowy" niż z zachlanymi wódką katolami w rządzie RP

pozdrowiona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Gandzior89

wszystko ladnie pieknie ale z drogiej strony patrzcie.. teraz nawet zdelagalizowuja Salvie a to zanim bedzie legalna MJ to czuje ze mina wiekie.. ten kraj to porostu jest zenada.. oni by chcieli wszystko zakazac.. szkoda ze nie widza zla w alkocholu i papierosow. sam pale i pije czasem.. ale wiecej widze w tym zlego zachowania niz po MJ czy Salvi. nie wiem dlaczego oni tego nie dostrzegaja , albo dlaczego nie robia z tym nic.. hmm polska bardzo trudny do zrozumienia kraj z tego co widzimy.. z jednej strony wchodza artykuly o MJ ze nie jest szkodliwa tak mocno i ze wcale nie namawia do twardszych narkotykow , a z drogiej delagalizuja nasza boska Salvie.. nie wiem do jakiego polska dozy ceelu i chyba malo osob dokladnie o tym wie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+