Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy tęsknicie za dzieciństwem?


Gość Byndzek

Czy chciałabyś/chciałbyś być znowu dzieckiem?  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      109
    • Nie
      18


Recommended Posts

Fajny temat :rolleyes:
Mimo, że nie mam wielu wiosen na karku to dzieciństwo już przeminęło bezpowrotnie.
Najpiękniejsze były czasy, gdy się miało 10-15 lat. Wstawało się rano z radością, jadło szybko śniadanie i leciało do kumpli z osiedla. Całe dnie na boisku, granie w nogę do upadłego, wyścigi na rowerach "tour de Osiedle" , gdzie za pierwsze miejsce wygrywało się czipsy, smak oranżady w szklanych butelkach, latanie po krzakach, budowanie baz, szałasów,... Aż łza się w oku kręci... W mojej ekipie nikt wtedy nie myślał o używkach. Wyobraźnia zastępowała je wszystkie... I to uczucie wieczorem, żeby jak najszybciej minęła noc, bo już nie można się było doczekać następnego dnia... bez kitu to były piękne chwile...
Potem już nie było tak fajnie, w wieku 16-18 lat zaczynało się rozumieć wiele spraw, świat tracił kolory i świeżość. Tak, kiedyś tego nie rozumiałem ale to święta prawda, że dzieciństwo to najpiękniejszy okres życia...
:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+