Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy tęsknicie za dzieciństwem?


Gość Byndzek

Czy chciałabyś/chciałbyś być znowu dzieckiem?  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      109
    • Nie
      18


Recommended Posts

najbardziej cieszy mnie to ze dalej trzymamy sie z chlopakami z ktorymi sie w piaskownicy bawilem z tymi z ktorymi odkrywalem smak papierosa i alco z ktorymi mialem pierwsze przypaly i z ktorymi do dzisiaj pale bita gdy jest elita

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

gdzie te czasy kiedy powietrze pachniało cipką i bełtami ja sie pytam...

rozwaliłeś mnie ziomuś do łez :D

Ja tam nie chcę wrócić do dzieciństwa. Nie kojarzy mi się dobrze. Do czasów nasto- też nie. Głupi byłem i naiwny patrząc na siebie z perspektywy dzisiaj. Choć jestem pewny, że za kilka lat tak samo ocenię samego siebie dzisiejszego :D

Najbardziej lubię dzień dzisiejszy i mam nadzieję, że jutro będzie jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co bysmy zmienili to dobre pytanie..Na moim przykladzie na pewno nie zrobil bym tych glupot jakie sie robilo..Pewnie jak kazdy..Hmm ale czesto ostanio wspominam z ziomkami ktorych wlasnie znam od dzieciaka..od piaskownicy stare doobre czasy..teraz sie strasznie porobilo z dzieciakami..ciesze sie ze taki nie bylem jak teraz..Dzisiaj wracajac do domu przechodzac kolo podstawowki i gimnazjum to w szoku bylem..takie texty lecialy ...masakra..Dzieciaki maja za duzo luzu teraz..zero dyscypliny..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Czy teskimy za dziecinstwem? kazdy teskni! Za mlodego kazdy z blokow byl taki sam.. zawsze pelna ekipa od rana do wieczora robilo sie jakies dziwne rzeczy.. i nigdy nie bylo nudno! zawsze cos sie zmajstrowalo. a teraz? kazdy z ziomow gdzies za czyms goni.. praca.. rodzina.. studia.. i tyle ze wspolnego latania po osce ;/ a odnosnie tego co mamy na glowie to oczywiscie zgadzam sie z Wami.. codziennie cos nowego komplikuje nam zycie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

Oj dzieciństwo miałem niczego sobie. Zabawne że ten temat znajduję akurat teraz, kiedy zastanawiam się nad tym najbardziej. Najchętniej chyba cofnąłbym się do czasów 1-2 kl. podstawówki, to były czasy... Mimo że mało ludzi w moim wieku na osiedlu, to i tak pamiętne motywy. No porównywalnym okresem było gimnazjum, więc to też chciałbym przeżyć ponownie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

pokemony? pokemony to pamietam, ze załączałem sobie po powrocie z liceum zawsze, zeby szybko zasnac, bo zmeczony bylem
oj ale bazy sie robilo

generalnie nie da sie jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie. kiedy bylismy dziecmi do wkrecania sie nie byly potrzebne uzywki..

do tego ciesze sie, ze wiele rzeczy juz za mna. np stres zwiazany z 1szym seksem siiś.. jak mozna bylo robic z tego problem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+