Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ak47 Automatic - Smoke Report


Macky

Recommended Posts

Dym - gorący :)

Smak - dziwny taki suchy ale skunikowy 8/10

Działanie - no musze przyznac ze jak na AK 47 to spodziewalem sie czegos mocniejszego. No ale lekkie odmuzdzenie jest nic sie nie kojarzy ale to dopiero przy zrzucie.

moc- 7+/10

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Pochodzenie: GGS swoj sorcik
Moc: 7/10
Smak: chyba zrobiłem słabego flusha:D 4/10
Zapach: zdecydowanie w strone limonki 7/10
Działanie: myślopotok, wchodzi w całe ciało, nie nadaje się do słuchania muzyki, gdyż nie ogarniam zbyt wielu elementow na raz, lepiej posłuchać
śpiewu ptaków:D gastro niesamowite i suchar
Ocena: 7,5/10 jest to dla mnie coś nowego, gdyż zazwyczaj mam okazje palić zamulacze, ta jest zdecydowanie energetyczna

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pochodzenie: indoor ziomka ;p

Smak: jakoś niespecjalnie dało sie odczuć cokolwiek konkretnego 5/10

Zapach: klasyczny zapach zioła 7/10

Dym: palone zazwyczaj z bonia, dość dobrze wysuszony sorcik, nie podrażniał gardła i dało sie utrzymać w płucach 8/10

Moc: 8/10

High: sativa, nieco bardziej pobudzająca niż Great White Shark. Zero zamuły, aż chce sie pobiegać porobić coś. Wyśmienite zioło na imprezy, do palenia w towarzystwie. Rozjaśnia umysł, wprowadza w stan energetycznej euforii. Podczas słuchania muzyki można wyłapać każdy szczegół. Pod koniec highu przychodzi jednak lekka zamuła, zapewne dlatego ze to automat.

Ogólnie: 8/10

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...

- Smak:

Jak dla mnie smak nie był zbyt bardzo wyczuwalny. Prawdopodobnie może być to spowodowane tym ze krótko suszony weed, jeszcze bez curringu.

Pewnie po tym ostatnim jego walory smakowe wzrosną, więc nie oceniam smaku, ponieważ nie czułem go wystarczająco.

- Zapach:

Zapach mi się bardzo podoba. Coś w stylu połączenia cytrusów bądź jakiś innych owoców tropikalnych z lasem. Orzeźwia.

Tak jak bym byl w lesie i stał przy jakimś krzaku limonki lub czegoś podobnego.

- Moc:

Ciężko mówić mi o mocy, ponieważ nigdy nie wiedziałem co paliłem, wiec ciężko porównać z innymi odmianami.

Ogólnie większa dawka potrafi zabić, czujesz się pokonany, działa bardzo szybko, czuć już działanie po 1 buchu.

- Działanie:

W zależności od dawki. Jeden lolek na dwie osoby i jest wyśmienicie. Faza wchodzi bardzo szybko.

Dostajemy kopa energii, chcemy coś zrobić itd. Jak jej nie wykorzystamy to wbije stopniowo w fotel wiec warto się przejść.

Fajne palenie na wkręty, gadanie, impreze. Bardzo wyraźnie słychać dźwięki, czujemy każdy rytm i mamy ochote iść do klubu.

Jak nie klub to łatwo wkręcić sobie misje np w ciemny las itd, można się pobać, podekscytować itd. Polecam.

Fajne palenie na spotkania w większym gronie. Browarek idealnie się komponuje, bowiem może zaschnąć w gardle.

Zwała dopada, wszystko smakuje pięknie. Ogolnie wszystkie akcje na pełnym chilloucie. Podsumowując.

Dobrze nadająca się odmiana na codzienną konsumpcję. Nie wbija w fotel, można porobić coś ciekawego.

- Genotyp:

Sativka, jednak większa ilość potrafi zniszczyć i wbić w fotel.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Moc: 8.5/10

Zapach: raczej pospolity taki "zielski" :)

Faza: 6/10    

Dym: 5/10     Łagodny, ale tylko na początku, na pierwszym buchu trudno utrzymać w płuckach, ale nieco później jest ok.

 

 

 

Ogółem rzecz ujmując nie o to mi chodziło, nastawiłem się na relaks, a z kumplami dostałem niezłe baty :D

Jeden był na innej planecie i latał obok siebie, drugiemu i trzeciemu coś zbyt mocno serce biło i nie mogli przestać iść nogami, a  ja zmulony jak teletubiś nie kojarzyłem faktów i co się na około dzieje, ogromne dziury w pamięci i raczej nie powtórzył bym tego jeszcze raz, chyba że nie mieszając browarów.

 

Podsumowując nieźle kopie po ryju, suchar jest, upośledzenie smaku to sporadycznie, ale najgorsza zamuła, towar przeznaczony dla tych, którzy lubią rozkminę do takiego stopnia, żeby mogli myśleć o jednej rzeczy typu dlaczego koła się kręcą przez kilka godzin.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+