Na doły w ziemi nie mam miejsca za bardzo a w razie ,,w" to doniczki można szybko schować np, wichura czy gradobicie. 2 lata temu miałem sezony i w połowie kwitnienia przyszła taka wichura że krzaki położone były jak zboże, a miały po 1.8m do 2.3m i mocno mnie to zdenerwowało dlatego teraz postanowiłem tylko donice. W przyszłym roku chce tak samo wysiac półautomaty ale posadzę je wcześniej jak w tym roku żeby miały tak po półtora metra. Zrobię to już na ziemi markowej tak jak piszesz i w sumie sam się przekonam jakie będą efekty 🙂
Siemano. Dziś tylko lekkie foto w makro. Z całej trójki kolejność kosy będzie następująca: Fat Bastard,Mix ten wyższy a na końcu najniższy z mixów. Fat Bastard w 75 procentach trichomy ma mleczne a kwestia pozostałych to maks parę dni do tygodnia, wyższy mix ma przed sobą dobre cztery tygodnie a najniższy mix lekko ponad 5 tygodni bo tam trichomy dopiero nabierają masy a o mleku nie ma póki co mowy.Przykro mi z powodu słabej jakości zdjęć spod mikroskopu ale ciężko było mi na tym zoomie wstrzelić się w moment,makro też nie zachwycają ale fotograf ze mnie żaden 🤣. Mieszaki dwa włączone na maksa więc jest wietrznie, osuszacz 24h, wyciągi jakoś na 800 m3/h, słońce okolice 850 ppfd, rH 55%, temperatura 28°c. Łodygi porozkładane na tyle ile się dało bez nadmiernego łamania, jedynie w granicach dobrego rozsądku i stymulacji rośliny do produkcji hormonów. Te dwie małolaty na zdjęciu oklapnięte bo poszedł oprysk BoomBoom Spray a przy okazji duże wiatraki z Fat Bastard też dostały oprysk BoomBoom Spray bo jej dostało się przez hotspoty troszkę co widać po lisciach.
Na pewno pomoże. Kup jakiegoś plagrona albo biobizza albo canna. Wrzuć to w doniczki takie 25 litrów. Do tego jakiś zestaw nawozów. Efekty będą o wiele lepsze.
Ewentualnie porobić doły w ziemii i zasypać dobrą ziemią. Ostatnio widziałem na growdiaries jak durban poison tak gość uprawia i spore krzaczory porosły. I zdrowiutkie, ładny zielony kolor.
W przyszłym roku zrobię fotorelacje zaczynając konkretnie od wyboru ziemi, nawozów na start tak jak piszesz a teraz no niestety trzeba się cieszyć tym co jest 😉 będę o tym pamiętał i zrobię to porządniej i dzięki za info 🙂
Rekomendowane komentarze
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.