Mała aktualka, największa chyba już na wysokość nie urośnie, teraz trochę się pobawię ze strzyżeniem no i zobaczymy, co z tego będzie 🙂
Dostały raz wodę z gnojówką z żywokostu, ale mam nadzieję, że nawóz od kur, który mają w doniczkach, wystarczy im do końca, chociaż podsypać zawsze można 😛
Na drugiej fotce najmłodsze z tych, które już widać że rosną, chyba to były lowres lub quick one- pogubiłem się kompletnie w tym, co wysadziłem 😄
A jakiś przepis na taką herbatkę? Póki co w doniczkach, w których siedzą, mają do dyspozycji nawóz od kur i przepiórek. Obecnie jeszcze dałem im raz gnojówkę z żywokostu 🙂
Dzięki 👊 piękna uprawa organiczna i pod koniec herbatki kompostowe zrobiły robotę i jak podałem pierwszy raz to topy dosłownie wybuchły i jak masz organiczne uprawy to polecam robić im herbatki.pozdro💪👊
Rekomendowane komentarze
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.