Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

3 x auto box 60x60


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Dzień 73

Roślinki są na ostatniej prostej przed ścinką, według danych producenta Lemon mógłby być ścięty tydzień temu a dwie pozostałe rośliny powinny być gotowe za dwa dni. 
Lemon to ta roślina której liście nawet przytopowe wyglądają na dziwne i wysuszone, pomimo rzekomej większej dojrzałości na papierze jest dużo mniej spuchnięta od sąsiadek. Jej Trichomy są mleczne w niektórych miejscach nawet przezroczyste, wygląda jakby w ostatnim czasie nie robiła już żadnego progresu, myślę czy dalsze jej trzymanie ma sens,może jej wcześniejsze problemy zablokowały ją na tyle, ze nie jest w stanie już dojść do 20 % procent bursztynu. 
obciąłem z niej też kilka mniejszych pędów które nie rokowały zbyt dobrze i w cienkich topach znalazłem kilka niedojrzałych pestek, słyszałem kiedyś coś, że roślina która puściła pestki nie dojdzie już w stu procentach. Może ktoś z Was może mi doradzić co z takim delikwentem zrobić ? Ściąć go tak jak jest czy może czekać i wierzyć że roślina jeszcze dojdzie ? Czy ścięta w takim stanie w jakim jest będzie klepała jak powinna ? Będę wdzięczny za odpowiedź . 
 

Gorilla Glue to ta z fioletowymi liśćmi, rośnie bez zarzutów, jest pięknie oszroniona, ładnie opuchnięta. U niej na ten moment Trichomy są już mocno mleczne. 
 

Trzecia z roślinek to OG Kush , jak poprzedniczka nie sprawia żadnych kłopotów i jej Trichomy są na bardzo podobnym etapie jak u Gorilli . 

IMG_5388.png

IMG_5385.png

IMG_5383.png

IMG_5389.png

IMG_5384.png

IMG_5382.png

IMG_5381.png

IMG_5380.png

IMG_5376.png

IMG_5373.png

IMG_5371.png

IMG_5370.png

IMG_5369.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+