Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED Lumatek ATTIS 200w Outlaw Seeds


Recommended Posts

2 godziny temu, Toksyna napisał(a):

Dziękuję za miłe słowa i rady. Nasionka już mam od Dutch Passion I Thc-Thc.com.

Możecie podsunąć jakieś pomysły jak zwiększyć plon pod LED. Z HPS nie miałem problemu a tu jakoś cienko idzie. Planuje dać 15l doniczki ziemia Batmix nawozy Bio Tabs i może wiekszego boxa 80x80x160. 

Jak dla mnie to baza to light mix od biobizza. Na tym mam najlepsze wyniki. 

W takich doniczkach jak twoje miałem ponad 300 z dwóch automatów. W tym boxie co teraz pod ledem około 150W.

Te doniczki zaczęły mi dużo dawać. Najsłabiej to miałem chyba coś koło 60-70 z krzaka. Teraz tak na oko wyjdzie mi gdzieś 70 z gorilli i 90 z cookies gelatto. Box 0,5x0,8 i 120W led.

To u ciebie przy 200W na 0,8x0,8 i jakbyś miał doniczki 15l materiałowe to 200g to powinny być najsłabsze wyniki. Takie minimum. Standardem powinno być po 300 bez wysiłku, 400 jak już fajnie pójdzie. Na spokojnie do zrobienia.

Moja rada to:

1 - po pierwsze bio bizz light mix. Bez zadnych dodatków, batguanów i innych cudów. Czysty light mix. Petarda ziemia. Najlepsza z tych co próbowałem. Jeszcza atami muszę sprawdzić. 

2 - doniczki materiałowe. Do plastikowych już nie wracam. Jest różnica wyraźna.

3 - dobry set nawozów. Po przetestowaniu biobizza, gold label, canna, hesi (albo atami to było) i AN, to jak dla mnie AN bije to pozostała na głowę. No może nie aż tak 🙂 ale mam wrażenie, że te 20-30% plony są większe. Polecam z całego serca. Na początek podstawowy zestaw i małe buteleczki. Wyjdzie kilka stówek ale zdecydowanie warto. Ten ich ukorzeniacz voodoo dużo robi. Tak mi korzenie po nim rosną fajnie, aż zdziwiony byłem. Pierwsze 2 tygodnie tylko go dawałem. Dopiero po 2 tygodniu powoli grow, micro, bloom.

 

W ogóle największe wyniki mam na automatach przy tym zestawie. Normalne tak nie rosną. Ale autosy to mi bajka na tym sprzęcie wychodzą.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

26 minut temu, Toksyna napisał(a):

Też tutaj często zaglądam żeby odmiany posprawdzać. Ziemię mam już Batmix kupiona więc LightMix od BioBizz sprawdzę następnym razem. Mam nadzieję że zwiększenie doniczek i boxa poprawi sytuację. 

sprubuj sobie tą odmianę Auto dużo plonu ludzie zgarniają

Screenshot_20240629_182528_Chrome.jpg

Screenshot_20240629_182539_Chrome.jpg

Screenshot_20240629_182605_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+