Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 200W | 0,49 m2 | 3 x Feminizowane RQS


Recommended Posts

49 minut temu, PolskiBauer napisał(a):

Piękne kolory, jaka to odmiana? 

Jedziesz na nawozach organicznych czy mineralnych? Jaka ziemia?

to jest auto orange bud nawozy mineralne a kolory się same robią normalnie to odmiana cała zielona tylko jak podkoniec nie ciśniesz z azotem i temperatura w granicach 21 lub 22 stopnie to się tak wybarwia jak na jesień  pozbywam się hlorofilu lepsza jakość  palenia ( same się wyjadają ja żadnych lisci nie usuwam pod koniec coś oberwałem to magazyn pożywki dla krzaka co poczebuje to sobie pobiera z wiatraków)

ziemia plagron grow mix  

nawozy : Od 30 dnia wjeżdża 

plagron terra bloom , calmag pro , pk13/14 tylko to dawałem auto ak royal queen już scielem 69 dni zycia i suchego miałem 75g 

z lewej ak a z prawej ta orange auto

polecam sloiki mason zakrętka i wieko są osobno najlepsze nic nie przepuszczają bo je zasysa te z gumką to lipa przepaść zapach cały czas masz w nich nic nie ucieka

Screenshot_20240725_113641_Gallery.jpg

Screenshot_20240725_113707_Gallery.jpg

Screenshot_20240725_113726_Gallery.jpg

Edytowane przez m0nstrum
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też chciałem uzyskać ten efekt AC jednak przy nawozach biologicznych (miałem cały zestaw od biobizz) ciężko  jest kontrolować (przynajmniej dla mnie) ucięcie w odpowiednim momencie odpowiednich pierwiastków - z uwagi na czas rozkładu nawozów biologicznych.

Zostały mi jeszcze na jedną uprawę, a przy kolejnej zamierzam przerzucić się na mineralne. 

Jak utrzymujesz temperaturę 22 stopni przy włączonej lampie w lato? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 minut temu, PolskiBauer napisał(a):

Też chciałem uzyskać ten efekt AC jednak przy nawozach biologicznych (miałem cały zestaw od biobizz) ciężko  jest kontrolować (przynajmniej dla mnie) ucięcie w odpowiednim momencie odpowiednich pierwiastków - z uwagi na czas rozkładu nawozów biologicznych.

Zostały mi jeszcze na jedną uprawę, a przy kolejnej zamierzam przerzucić się na mineralne. 

Jak utrzymujesz temperaturę 22 stopni przy włączonej lampie w lato? 

ja mieszkam w irlandi Północnej  więc tem dnia 18 lub 22 stopnie teraz 

......a zrana wbiłem patyk teraz byłem zaglądać i widzę na oko że więcej szronu jest a ten patyk to ogulnie bardzo duży stres i nie wolno robić dużej niż 48h żeby nie shermiła robiłem to teraz 1 raz 

Screenshot_20240725_123546_Gallery.jpg

Screenshot_20240725_123540_Gallery.jpg

Screenshot_20240725_124122_Gallery.jpg

Edytowane przez m0nstrum
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+