Skocz do zawartości
thc-thc

grower

50W & 20W COB LED Micro-Grow [15x30 & 12x20] - Auto Purple


Recommended Posts

HEY

Po długim przemyśleniu rozpoczynam Loga.
Nie będzie tu za dużo updatów ale coś będzie.
Lecę tutaj na 2 boxy wykonane z płyt MDF,
Jako źródło światła mamy Full Spectrum COB LED (Chiński).
Boxy mają wymiary 15x30x55 oraz 12x20x38. Nasionka to Auto Purple od Pyramid Seeds.

Nie wiem który to do końca dzień, na pewno pierwszy tydzień.
Do wody nasiona trafiły około poprzedniej środy (01/02/2023), Do ziemi trafiło w weekend.

Ziemia to MIX wsyztskiego co było pod ręką: Ziemia kwiatowa, Kokos i BioBizz AllMix. Proporcje na oko 1:1:1
Póki co bez nawozów, ale będą pewnie BioCanna (Bo zalega mi taki starterek od dłuższego czasu)

MAŁY: Doniczka 0.5 litra

S-BOX.thumb.jpg.bfb1b18f76964575e9dedd6b112a27e6.jpg

 

DUŻY: Doniczka 4 litry

L-BOX.thumb.jpg.65f89b123e53c0a6e3bd33c84f8240a8.jpg

 

Lecimy z "koksem" Mordeczki :]

Edytowane przez krwawyben666
Więcej detali
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hey.

No 0.5 litra to ma Max! Pomyślę o wymianie ale wtedy mi sałata nie wejdzie. Ten 12x20 to taki bardziej przypadek. Chyba zostawię jak jest i zobaczymy co z tego będzie.

15x30 z 4 litrową jest główny. Oby korzenie poszły w bok i wykorzystały cały litrarz.

Kolejny UP jak będzie co pokazać. Pewnie za tydzień. Liczę że uda się zamknąć w 70 dni ale zobaczymy. Ciekaw jestem ile plonu mogę z tego zebrać. Usatysfakcjonuje mnie 10+

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 9.02.2023 o 18:13, Esned napisał:

W 70 dni nie masz szans zamknąć się z automatem będzie ciężko 😋 licz około 8 tyg samo flo a automat zakwita między 21-31 dniem zazwyczaj 🤷‍♂️

Sprubujemy. Oglądałem growlogi tego Auto Purple i 10 tygodni szło zamknąć. Ale bywało i 12-14. Zobaczymy jak się sytuacja ułoży.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do sałaty. To nie jest taka zwykła. Na opakowaniu też gak wyglądała. To jakaś taka co właśnie takie liście rosną. Zresztą zasiana  ciekawości czy działa lampa.

Co do MJ - Jeśli dobrze pamietam ta sama ziemia. Podlewane w tym samym czasie. Te same nasiona. Ta sama lampa (różna moc). Wsyztsko to samo. Może ta w dużym po prostu jakaś słabsza sztuka. Póki co wcześnie by coś oceniać chyba. Następny konkretnych up bliżej weekendu. Wtedy też pomyślę pewnie czy nie dać 1 dawki biohumusa lub biocanna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+