Jump to content

thc-thc

sklep z nasionami marihuany

breedbros.com

Z czego zrobić najlepiej BoxA

matittjah

Recommended Posts

10 godzin temu, AligatorOzi napisał:

Nie ten dział proszę pana 

Ali... inne skasowałem 🙂 Upraszczam forum, takie tematy po jakimś czasie będę wrzucał do archiwum. 

19 godzin temu, matittjah napisał:

z czego najlepiej zrobić boża i najłatwiej z domowych materiałów?

z domowych ? Jaką powierzchnię masz do dyspozycji i jakie oświetlenie, lub jaki budżet na to ? 

@Pablo

Właśnie zauważyłem za bardzo mało tego… ale wciąż myśle ze tamten dział odpowiedniejszy takie pytania niż aktualne grow w indor 😄

@matittjah
Zboża to chyba na polu nie w domu 😄

Moj pierwszy był w kartonie, obłożony folia ta co utrzymuje ciepło i odbija, ledy z Amazon  40W i wiatraczek tez najtańszy. Grow spoko ale Bloom już śmierdziało i brakło więcej W wiec poszły na okno 😄

wciaz uwazam ze o wiele łatwiej kupić boxa nie są drogie, odbija o wiele lepiej światło, utrzymuje zapachy i łatwiej cokolwiek zamontować, więcej logicznych otworów na wszystko co potrzebujesz.

jak nie to kombinuj z szafa, można odkupić od kogoś tania używana ale to i tak podobna koszty co box 

W dniu 14.12.2022 o 11:57, AligatorOzi napisał:

Właśnie zauważyłem za bardzo mało tego… ale wciąż myśle ze tamten dział odpowiedniejszy takie pytania niż aktualne grow w indor 😄

sorry dopiero później ogarnąłem historie moderacji 😄

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

grower.com.pl

thc-thc

babciaganja.pl

breedbros.com

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+