Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwszy raz MarsHydro/Biotabs/Kannabia 0,49m2/70x70x160/TS1000/150W/1xFEM Gelato-K


Recommended Posts

Witam ludziska to moja pierwsza uprawa, będę się dopiero uczył, dlatego jedna roślinka, mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.^^

Namiot : Mars Hydro 70/70/160
Oświetlenie : Mars Hydro TS1000, 150W
Filtr węglowy/Wentylator : : Spider Farmer Intelligent 4 Inch Inline Fan Exhaust Fan Carbon Filter & Ducting Kit
Wiatrak mieszający : RAM 150mm(6") clip on fan 15W
Nawilżacz(w drodze): 3,2L/25W
Wlot : pasywny
Doniczki : Air-Pot Superoot 1L --> Air-Pot Superoot 20 L
Podłoże : Biobizz Light Mix 40L
Nawozy : Biotabs Starterbox, Biotabs Boom Boom, Biobizz PH-, Biobizz CALMAG
Sprzęt : GHE Test do pomiaru PH
Trening : LST na pewno, a potem nie wiem. Co polecacie?
Dzień/Noc : WEG 18/6, FLO 12/12
Pestki : FEM 1xGelato-K od Kannabia Seeds

Prowadzę tą samą relkę na #forum, ale co dwa fora, to nie jedno, liczę na waszą pomoc w razie wu, zobaczymy gdzie jest większa sila.😉

 

  

Nasionko wrzuciłem do wody wieczorem 18.10 dzisiaj 4 dzionek minie. Do Ziemii trafiła rano 20.10

Był problem z błonką przez co listki się różnią, ale obyło się bez szkody na szczęście. 

Aktualnie pod tą folią 25stopni/80%RH, lampa na 50% 30cm od doniczki. 

 

20221020_133103.jpg

20221022_132939.jpg

20221022_133001.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minut temu, Sweter napisał:

Polecam zmienić czcionkę , zmienić ilość gości w namiocie na max 4 .Uważasz że pierwszym razem zapełnisz namiot?Pierwszym razem daj roślinie rosnąć wolno .Obserwuj rób notatki ciesz się & baw się przy tym dobrze .

Dlaczego? Co do roślin będzie jedna, bo najpierw kupiłem auto, ale poczytałem więcej i zdecydowałem wstawić gratisowy fotoperiod. To jest do nauki, na drugie grow będzie dwie, przy trzecim może 4 automaty, chyba, że zmienię namiot na większy i dokupię drugą TS1000. Dzięki wiadomo zabawa to podstawa. Pozdro 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

43 minuty temu, BlackSunEmpire napisał:

Dlaczego? Co do roślin będzie jedna, bo najpierw kupiłem auto, ale poczytałem więcej i zdecydowałem wstawić gratisowy fotoperiod. To jest do nauki, na drugie grow będzie dwie, przy trzecim może 4 automaty, chyba, że zmienię namiot na większy i dokupię drugą TS1000. Dzięki wiadomo zabawa to podstawa. Pozdro 😄

Siemanko . Zajebiscie ze zaczynasz od fotoperiod . Nigdy nie robilem autosow ale z opinii innych slyszalem ze nie wybaczaja bledow a co do foto to sam se wybierzesz kiedy  przelaczysz a ze masz jedna roslinke to mozesz sobie ja potrzymac dluzej na Wegu i poleciec z Toppingiem i LST . Obserwuj i rob notatki ale nie boj sie pytac tu na forum . Najwazniejsze to nie przelej i nie przesadzaj z nawozami .  
Zostawiam follow i bede zagladal ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 22.10.2022 o 18:20, Rysiu napisał:

Spoko zestaw przygotowałeś. Te marsy hydro dobre lampy.  Na taką powierzchnię wrzucałbym 4 rośliny na luzie. Ale jedna w  20 litrowej donicy też może dać fajny efekt. Powodzenia.

Dzięki, sprzęt jakiś jest na start, czekam na nawilżacz i będzie w miarę spokój, chyba, że coś jeszcze wymyślę... Lampy pewnie nie najgorsze, ale bez wiedzy i umiejętności to i na najlepszych lampach wiele bym nie zdziałał, jak widziałem jakie piękne roślinki Panowie tutaj na ekonomicznym żyrandoledzie uprawiają to jestem w szoku. Także brakuje praktyki i trochę wiedzy, będzie trochę na czuja, zobaczymy co z tego wyjdzie. Główny cel to, żeby to dożyło do końca i chociaż piątka suchego wyszła będzie zajebiście, bo mam postanowienie, że będę palił tylko to co sam wykiełkuję 🥲. A jakie jest Twoje doświadczenie w uprawie MJ? 

W dniu 22.10.2022 o 18:11, Malutki195 napisał:

Siemanko . Zajebiscie ze zaczynasz od fotoperiod . Nigdy nie robilem autosow ale z opinii innych slyszalem ze nie wybaczaja bledow a co do foto to sam se wybierzesz kiedy  przelaczysz a ze masz jedna roslinke to mozesz sobie ja potrzymac dluzej na Wegu i poleciec z Toppingiem i LST . Obserwuj i rob notatki ale nie boj sie pytac tu na forum . Najwazniejsze to nie przelej i nie przesadzaj z nawozami .  
Zostawiam follow i bede zagladal ! 

Też czytałem takie opinie o autosach, ale to było zanim się na nie napaliłem i zamówiłem 5xBlackBerry Auto i 3x Amnesie XXL. Dostałem 4 różne gratisowe auto+2 feminizowane fotoperiodyczne i zdecydowałem na nich zacząć, druga to Silver Widow i ją następną wysieję, potem będę musiał zacząć pozbywać się tych automatów, żeby nic się nie zmarnowało. Czytałem opinie, że automaty są gorsze jakościowo ogólnie, ale tu chyba zdania są mocno podzielone, ciężko stwierdzić jak jest naprawdę. Dzięki za rady. Krytyka również jest mile widziana. A Ty ile upraw masz już za sobą i jakie były?  Pozdrawiam 

Edytowane przez BlackSunEmpire
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szczerze to Auto nie ma co się bac, jedyny minus według mnie ze nie można pobawić się na wegu i nie zawsze zdążymy zrobić ja an wielkosc taka jaka chcemy przed Bloom. 
 

według mnie auto dają większe boby ale są mniejsze krzaczki chyba ze dobre geny znajdziesz. 
 Auto i Fem jak spieprzysz na start to tak samo, tyle ze Fem możesz przedłużyć weg i starać się naprawić ale tez mogą wyjść małe przez error. 
auto maja zakodowane same kiedy zakwitną a Fem jak chcesz w soga lub main lining się pobawić w większej donicy 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 24.10.2022 o 00:14, BlackSunEmpire napisał:

Dzięki, sprzęt jakiś jest na start, czekam na nawilżacz i będzie w miarę spokój, chyba, że coś jeszcze wymyślę... Lampy pewnie nie najgorsze, ale bez wiedzy i umiejętności to i na najlepszych lampach wiele bym nie zdziałał, jak widziałem jakie piękne roślinki Panowie tutaj na ekonomicznym żyrandoledzie uprawiają to jestem w szoku. Także brakuje praktyki i trochę wiedzy, będzie trochę na czuja, zobaczymy co z tego wyjdzie. Główny cel to, żeby to dożyło do końca i chociaż piątka suchego wyszła będzie zajebiście, bo mam postanowienie, że będę palił tylko to co sam wykiełkuję 🥲. A jakie jest Twoje doświadczenie w uprawie MJ? 

Też czytałem takie opinie o autosach, ale to było zanim się na nie napaliłem i zamówiłem 5xBlackBerry Auto i 3x Amnesie XXL. Dostałem 4 różne gratisowe auto+2 feminizowane fotoperiodyczne i zdecydowałem na nich zacząć, druga to Silver Widow i ją następną wysieję, potem będę musiał zacząć pozbywać się tych automatów, żeby nic się nie zmarnowało. Czytałem opinie, że automaty są gorsze jakościowo ogólnie, ale tu chyba zdania są mocno podzielone, ciężko stwierdzić jak jest naprawdę. Dzięki za rady. Krytyka również jest mile widziana. A Ty ile upraw masz już za sobą i jakie były?  Pozdrawiam 

Ja mam za soba ponad rok juz samodzielnych projektow (najmniej 9 a najwiecej 24 roslinki na raz )  . Nie udostepniam nic wiekszego na forum bo mam za duzo pracy ale wczesniej jakies 3-4 lata pracowalem przy takze duzych projektach na okolo 30-40 roslinek przy jednym grow . Pamietaj zeby nie robic co inni Ci mowia tylko uczyc sie sam na swoich bledach .  Sprawdzaj niedobory walcz ze szkodnikami . A

Jak zaczynalem to tu na forum ktos mi powiedzial ze na moim miejscu by wypierdolil roslinki do kosza a ja sciagnalem z 9 prawie 750g 😄 takze wszystko co inni pisza traktuj jako sugestie i sobre rady ale nie jak cos co musisz robic 😄 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+