Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AUTO WEDDING CAKE o słabej lodydze..


Recommended Posts

ogolnie alga grow czy terra grow od plagrona lejesz tylko na wegu, a terra bloom czy alga bloom na kwitnienie dostarcza to niezbędnych składników odżywczych podczas kwitnienia i pomaga w stymulacji w dodatku możesz też zakupić PK 13/14 który daje ci potas, fosfor i zwiększa budowę topa robi się bardziej obfity 

ogólnie polecam ci alga bloom jak już masz alge grow, miałem podobnie u siebie wlałem alge grow po jakimś czasie terra bloom i miałem kłopot z roślinką przez dłuższy czas ( jak by te 2 nawozy się pogryzły ) 

Mogę ci też polecić Green Sensation jeden z droższych nawozów 

image.thumb.png.ae15e3b809fa48289d91ca7d0ba0ed72.png

Edytowane przez Creso
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, damhol napisał:

Dużo to poprawi sprawę ? Z wysyłka do Niemiec to 100zl

Staryyy brakuje ci podstawowych informacji. Jak możesz pytać czy to poprawi sprawę, czy choć raz przeczytałeś jakikolwiek artykuł na temat roślin? Czego potrzebują do życia…

jak chcesz na azocie tworzyć owoce… panie 😞

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 godziny temu, AligatorOzi napisał:

Staryyy brakuje ci podstawowych informacji. Jak możesz pytać czy to poprawi sprawę, czy choć raz przeczytałeś jakikolwiek artykuł na temat roślin? Czego potrzebują do życia…

jak chcesz na azocie tworzyć owoce… panie 😞

zapytalem czy DUZO.. tak przy okazji kupilem Green Sensation

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za dużo wody czy to norma że liście przy kwitnieniu co podlanie tak marnieją? Co drugi dzień już ma sucho ale podlewam co 3ci nie dużo..  Tak przy okazji ile mogę się spodziewać gr. I za ile gdzieś zbiory? 🙂 doświadczeni koledzy strzelajcie 😜

70EF2A0C-53D6-4C8B-9687-060F335C7AC5.jpeg

Edytowane przez damhol
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+