Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AUTO WEDDING CAKE o słabej lodydze..


Recommended Posts

brakuje tu podstawowych informacji? auto czy full? jaka ziemia? co to za lampa poka fotkę....

 

jak auto.... może się okazać że braki wyjdą w plonie i w %.... natomiast zabawa taka sama jak niżej

jak full - zmiana doniczki na większą podsypanie ziemi pod pierwsze listki - wiatrak by ją targało wtedy zacznie budować łodygę,  podlewanie od dołu, by zabudowała większą bryłę korzeniową.

 

pocieszę cię że widziałem gorsze drapaki i było dobrze 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To jest powiedziane wcześniej kupując oświetlenie sugerowałem się lumena i że kiedyś miałem opis że na jedną tyle starczy a z doniczka jest problem żeby dosypac piachu to liścieni musiala by być naprawdę ogromna a ja mieszkam w niemczech gdzie dla nie zaszczepionych jest zakaz wchodzenia do sklepów poza sklepami pierwszej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zamow online, nikt ci nie zabroni sadzić cokolwiek w domu 😄 

biobizz light mix

jakis starter pack nawozow zależnie od jakiej metody i medium uprawy skorzystasz.

nawet taniego gowniaka Marsa ledy 😄 lub cokolwiek 100w leda. Ja nadal na spider Farmer 1000 i jest co palić 😄 

doniczke kup byle jaka plastikowa i możesz sam zrobić dziurki dla lepszego oddychania korzeni. 

no i po tych podstawach nie zapomnij o już trochę” zaawansowanych motywach” choć to wciąż podstawy xd

mam na myśli PH 😄 choć możesz mieć kozak wode i nie mierzyć ale 24h odstaw, niech poleży i wydali z siebie chlory.

poczytaj pare artykułów na trawce, 15 min dziennie i zobaczysz jakie to wszystko łatwe. 
 

jesli już podchodzisz pod coś to nie jak kiedyś za małolata sadzonki w rzeżuchę i niby ojciec ma się nie skapnąć haha 

nie jakieś żaróweczki i doniczki ozdobne, lub parapety. 
 

apetyt rośnie z czasem. Da się mały zestaw skombinować za niewielka cenę co uproszczy ci wszystko. Teraz jest fajnie bo malutka, zobaczymy co zrobisz jak będzie jak krzak i śmierdzieć na cała chatę 😄

Przyloz się trochę i będziesz miał o wiele wygodniej. 
 

ba! Nawet wydawać nie musisz za dużo, zobacz co koledzy tu wyprawiaja małym kosztem, mini boxy. Nawet karton ogarnij duży, obłóż odblaskowa folia, kup jakieś tanie ledy i dobra ziemie. A potem Walcz ze smrodem bo karton przepuszcza 😄

pomysl, zastanów się i powodzenia!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, AligatorOzi napisał:

 

ba! Nawet wydawać nie musisz za dużo, zobacz co koledzy tu wyprawiaja małym kosztem, mini boxy. Nawet karton ogarnij duży, obłóż odblaskowa folia, kup jakieś tanie ledy i dobra ziemie. A potem Walcz ze smrodem bo karton przepuszcza 😄

pomysl, zastanów się i powodzenia!

w Polsce mialem growboxa wlasnie z kartonu na 3 kwiatki 3 zarowki po ok 1000 lumen bo wiecej nie szlo dostac i dwie jazyniowki i dobrze roslo chociaz nigdy nie zakwitlo 😞 teraz zaczalem walczyc z auto juz zamowilem nawoz i lepsze oswietlenie 🙂 

Edytowane przez damhol
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czym tak wgl ja karmisz? Kwitnie i wyglada nabita azotem (nawet już koncowki trochę popalone) to dobrze nie będzie braków ale już więcej N nie dawaj, skup nie na P K. 
3/9g wyjdzie suchego 😄 miałem podobna na start ale wiedząc ze nic nie będzie wyciąłem te na samym dole bo z nich to już wgl popkorn hah, z mysla ze wyjdzie jeden wielki bob. Nawet wyszedł. Ale po wysuszeniu prawie go nie było hah:D i pamiętaj by na koniec dawać sama wode by wyjadlo z lisci. Bo jak już tak bardzo chcesz do końca trzymać to niech przynajmniej smakuje 😄

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+