Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Recommended Posts

Siema. Chciałbym zacząć swój pierwszy outdoor. Rośliny jakie tam będą to ak47 oraz auto blue diesel. I teraz mam kilka pytań z tym związanych. 
Ziemię oraz nawóz na flo posiadam, ale teraz pytanie. Na spocie mam 2 miejsca - jedno jest między drzewami, więc słońca będzie trochę mniej w ciągu dnia ale za to bez wiatru. Drugi to na pustym polu ale zarośnięte i obok są pokrzywy 🙂 ( tu akurat chyba dobrze ze względu na glebę ). Które miejsce lepiej wybrać? I czy sadzić w doniczce i wkopać w ziemię? Czy po prostu wykopać dół, dać tam ziemię którą posiadam i normalnie posadzić ?
I teraz najgorszy problem. Byłem dziś na spocie, i zauważyłem blisko sarnę. Są jakieś sposoby by roślinki ograniczyć od zająców i saren? 

Hej. A. Dziwne Że nikt nie odpisał wiadomo że najlepiej tam gdzie ma najwięcej słońca i gdzie nie kręcą się ludzie. 

Można w doniczkach lub w glebę. 
czasami gdy zaczynają się kręcić ludzie dobrze wziąć wykopać doniczkę i przenieść W bezpieczne miejsce. 

tak, najlepiej ludzkie włosy, czyli z szczotki gdzieś porozkładać, No i obsikać teren 🙂 dosłownie niech czuja człowieka. 
Czasami brudne ubrania tez w drobnych kawałkach odstraszają. 

W dniu 5.06.2021 o 06:23, Lukasiek napisał:

Byłem dziś na spocie, i zauważyłem blisko sarnę. Są jakieś sposoby by roślinki ograniczyć od zająców i saren? 

Możesz jeszcze zrobić ogrodzenie z siatki lub patyków i sznurka. Ze środków kupnych polecam  antibissan

Dobra. W sumie dobry pomysł z doniczka. :). Dzięki za odpowiedź i jedno ostatnie raczej pytanie. Ile litów doniczka by miała? Lub jakiej wielkości dołek?

Co do spota. To wszystko ok. Ludzi nie będzie, ale dobrze ze na samych oględzinach zobaczyłem sarnę. A nie jak już by mogło być za późno 🙂

4 godziny temu, Lukasiek napisał:

Dobra. W sumie dobry pomysł z doniczka. :). Dzięki za odpowiedź i jedno ostatnie raczej pytanie. Ile litów doniczka by miała? Lub jakiej wielkości dołek?

Co do spota. To wszystko ok. Ludzi nie będzie, ale dobrze ze na samych oględzinach zobaczyłem sarnę. A nie jak już by mogło być za późno 🙂

Doniczka jak największa jeżeli maja to być spore krzewy. Zazwyczaj ludzie dają 25-50l 

mną automata wystarczy ta mniejsza.

co do saren to jak wyżej - włosy z szczotek, sikać do około i strzępki spoconej brudnej odzieży (w granicy rozsądku)