Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zasłona na miejscówce


Kikut00

Recommended Posts

Chciałbym zasadzić coś co w miare szybko urośnie okolo 1m-1.5m w ciągu  3/4miesięcy  nizej mojej miejscówki bo jest trochę prześwitów. Myślałem zeby wsadzić w ziemie z 30/40 sadzonek pokrzyw i podlac je czyms na wzrost np  biohimus bo  zostal mi z tamtego sezonu. 

Sadzonki takie na 30cm bym wsadzil tam (jedna od drugiej co okolo 30cm i by sie chyba jeszcze rozrosły bardziej?) 

Zastanawiałem się tez nad rozsypaniem nasion pokrzyw tych kuleczek które są na nich? Ale czy to wyrośnie?  I pewnie beda wolniej rosnąć niz takie 30cm.

Pytanie jeszcze czy ja w ogóle znajde w kwietniu pokrzywy takie na 30cm? (XD) bo szczerze nie pamiętam zebym gdzieś widział. 

Myślicie ze daly by rade tak urosnąć przez ten okres? 

Lub może znacie jakieś inne rośliny ktore szybko urosną?  

Piszcie Pany co wamw głowie siedzi ciekawego pozdrawiam Essa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, PanikaGoryla napisał:

Spot najlepiej znaleźć pewny A nie kombinować, wtedy będziesz miał większe szanse

Jest pewny bo  juz 2 zezon na nim bedzie ale chce cos zasadzić jeszcze żeby zakryc 100% gdyby ktos tam szedł.  A jest tO teren gdzie nie powinien nikt chodzić. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, Bluregard napisał:

Rośnie w twojej okolicy rdestowiec ostrokończysty?

Poczytaj.

Widzialem w niektórych miejscach, blisko miejscówki nie ma ale zamówiłem  4 sadzonki.  Babeczka pisała  ze rosnie bardzo szybko, w 2msc do nawet 2.5m  i 1m szerokosci z jedne sadzonki.  Nie chce robic barykady dookoła lecz wsadzić  sadzonke gdzie nie ma drzewek i są małe dziury. Dokładnie to zamówiłem  rdestowca japońskiego. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak coś rośnie na 2,5 metra to ja bym tego nie sadził koło panienek z prostego powodu: spaceruje po lesie i widzę jakiegoś krzaka sporego, co rzadko widzę - wiadomo że z ciekawości sprawdzę co to za roślinka. Nic się nie martw, skoro leciałes 2 sezony i nie było problemów to i teraz nie będzie. Pamiętaj że

- ktoś musi tam wejść

- ktoś musi wiedzieć, co to jest

- ktoś musi to zabrać lub zgłosić (to drugie praktycznie nie ma szans że się zdarzy) Wiadomo, że przeciwników jarania z dnia na dzień coraz mniej, a stare baby po lasach nie chodzą 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+