Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Euforyczny, Pobudzający Nastrój (dużo THC?)


tbi4

Recommended Posts

Hej wszystkim,

czy macie przetestowane odmiany, które:
- silnie pobudzają przy okazji wprawiają w Euforyczny Stan?

Natrafiłem kiedyś na odmianę (jak to kupione nie wiadomo co to było), która dawała mocne upalenie, lecz wprawiała w Euforyczny Stan.
Człowiek śmiał się ze wszystkiego. Duża dawka humory 🙂
Przy czym wprowadzała w bardzo dobry nastrój.

Co było ogromnym zaskoczeniem... na następny dzień, wszystko schodziło. Kompletny brak skutków palenia.
(zazwyczaj jest lekkie otępienie lub czuje się, że dużo się paliło)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, AligatorOzi napisał:

zależy jak nią się zaopiekujesz.

Wiem, że pod tym wiele się kryje... Lecz czy chciałbyś/abyś (nick czasami stwarza problem, jak się zwracać XD. Mój w sumie, w cale nie jest lepszy), opisać po swojemu na co w szczególności zwrócić uwagę?

Wilgotność, Temperatura, Mocne Oświetlenie... ?

 

1 godzinę temu, AligatorOzi napisał:

Mokum’s Tulip®

Dzięki za konkret. Przetestuje na pewno ! 😄

Edytowane przez tbi4
literówki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy mogę wstawiać takie linki tu, jak nie to przepraszam. Chodzi mi tylko o info seed’a 

https://dutch-passion.com/en/cannabis-seeds/mokum-s-tulip?sqr=Mokump&
 

Jak narazie u mnie nr jeden z nietypowych, możesz tez frozen grape poszukać ale wątpię ze dostaniesz w Polsce. 
 

Tak, tez to co napisałeś ale tez i wiele wiele czynników. Chodziło mi o to ze każde nasionko jest inne i każdy grower inaczej wychoduje co innego. Bierz różne seed i próbuj. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja kiedyś trafiłem na takie palenie. Kupiłem 2-3 razy od jednego kolesie po sztuce. I jedna okazała się prze kozakiem. Faza wchodziła momentalnie, zapach niesamowity, dym gęsty i mocno śmierdzący ziołem. jakby skondensowany. Jak wciągnąłem bucha to jakby parę kilo czegoś do płuc mi wpadło, takie dziwne wrażenie. Taki jakby strasznie ciężki. Faza super. Mega energetyczna. 100 pomysłów na minutę. Śmiechu jak nigdy. Tego grama wspominam najlepiej ze wszystkich. To było najlepsze palenie w życiu. Znajomi też byli zachwyceni. Ale za cholerę nie wiem co to była za odmiana.  Żadnego kaca po tym czy złego samopoczucia. Chciałbym znowu coś takiego zapalić 🙂 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 10.04.2021 o 22:42, Rysiu napisał:

Chciałbym znowu coś takiego zapalić

Bardzo fajnie to posumowałeś. Miałem identyczne odczucia (jedynie bez opisanego uczucia w paleniu, moje było łagodne i odziwo mało gryzło w krtań czy płuca)
Moja dziewczyna miała okazję zacząć palenie od takiego towaru. To daje niesamowite wspomnienie i zajawkę na więcej 😄

Jak Postanowiłem Sadzić Własne Panny, dałem sobie ukryty cel, aby osiągnąć podobny efekt.
Lecz na razie jestem na zadawaniu Pytania, JAK? 😄  oraz chyba nie mniej istotne pytanie CZYM? (jaką, odmianą)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+