Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wole się upewnic


Ganja_fan

Recommended Posts

siema ,słuchaj ufajac waszemu, zapytam wprost czy to możliwe aby konopia juz dojrzała aby sciac?, na flo zmieniłem 1 sierpnia, do max 7dni juz byla płeć, dziś jest 18 września ,licząc od 7 dzis jest 6 tydzień(jutro zacznie się 7), producent podaje 7-9 tygodn(CRITICAL)i,no ale wiadomo + 2 tysie trza dać, nie zawsze ale często.

Świece ledami, jest juz troche bursztynu,(patrzyłem mikroskopem 100×),na każdej gałązce znajdę choćby jeden trichom berzowy, ale i bezbarwny(według mnie to za wcześnie na berz,no ale jest), może to przez fryzjera,trochę znim przesadziłem, niewiem, cos jest nie tak, 

 scialem  próbki i  odezwę się czy to to ,no ale 6 tydzień, niewiem...

Moze szybciej dojrzeć, oco chodzi?czemu jest berz,? I to sporo(jak najbardziej aby był,niemam nic przeciwko😁)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a co tu trudnego do zrozumienia? xD

typ pyta czy mozliwe ze krzak mu dojrzal szybciej niz przewiduje to producent i czy moze juz ciać

 

odpowiadajac na pytanie: ja bym nie zwracal uwagi na pojedyncze bursztynowe trichomy tylko patrzyl po calosci na topy czy sa dojrzale i czy nie ma juz przezroczystych, gdy sprawdzam czasami  mikroskopem rosliny to chyba zawsze jest sytuacja ze jedne trichomy sa bardziej dojrzalsze od innych, gdzieniegdzie moga pojawiac sie bursztynowe ale wiekszosc bedzie jeszcze przezroczysta, jesli tak to wlasnie wyglada u ciebie, to roslina jeszcze nie jest dojrzala i nie nalezy ciac

Edytowane przez Minimaxi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+