Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led 24W x5 0.25m2 OG Kush


vanionek

Recommended Posts

Siema

Box 50x50x140

Pestki 3x OG Kush od Bulk seeds

Oświetlenie 5x led 24W 2750lm

Wentylacja 1x wyciągajacy axial 100m3/h + filtr cannlite, 1x wlot pasywny + 1 wentylator komputerowy 80x80 wytłaczający 1x mieszajacy Secret jardin

Nawilżacz powietrza

Fotoperiod 18/6 12/12

Ziemia uniwersalna verve

Nawozy biobizz

Donice hempot oddychająca 7l były by większe gdyby nie to że najpierw rosły w mniejszym boxsie zrobionym z szafy.

Temperatura 29-31dzień 23-25 noc Wilgotność 50-60%

Obecnie rośliny mają ok 25 dni są po lst i fim. W niedzielę było kolejne naginanie i fryzjer. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak. Czekam na Wasze rady. Pozdro.

IMG_20200916_135004.thumb.jpg.e35579ffae69e3d365ce04e5d38144a8.jpg

IMG_20200916_134945.thumb.jpg.1ae2660a1a368d2bc3bd1d8432dac851.jpg

IMG_20200916_134957.thumb.jpg.4609e2d62b58a0b7b511e0f0e7a0ad00.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, kolezka napisał:

Nie wiem czy jest sens. Ja przy namiocie 60x60 poczatkowo mialem 3 panny. Przy drugim grow byla to juz jedna panna ktora przebila wynik tych 3 xD

Kwiaty tez potrzebuja przestrzeni do oddychania, puchniecia. Taka ciasnota to tylko proszenie sie o problemy w mojej opini. Jednakze jestem ciekawy jak bedzie szo

dokładnie, żeby krzaki pokazały swój pełny potencjał potrzebują przestrzeni... 😉 u mnie teraz w boxie 1,2x,1,2x2m są dwa krzaczki... jestem ciekawy czy będzie więcej/mniej niż poprzednim razem gdy był tylko jeden :blant2:

a ten nawilżacz to już bym wyrzucił i rozstawił krzaczki tak żeby miały więcej przestrzeni... ale każdy może uprawiać na swój sposób... i to jest piękne? żeby to jeszcze było w pełni legalne i będzie :malina:

Edytowane przez Pomidorek
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, Pomidorek napisał:

dokładnie, żeby krzaki pokazały swój pełny potencjał potrzebują przestrzeni... 😉 u mnie teraz w boxie 1,2x,1,2x2m są dwa krzaczki... jestem ciekawy czy będzie więcej/mniej niż poprzednim razem gdy był tylko jeden :blant2:

a ten nawilżacz to już bym wyrzucił i rozstawił krzaczki tak żeby miały więcej przestrzeni... ale każdy może uprawiać na swój sposób... i to jest piękne? żeby to jeszcze było w pełni legalne i będzie :malina:

Pewnie macie rację koledzy ale teraz szkoda mi wyrzucać do śmietnika 2 krzaków. Zastosuje się do tej rady przy następnej uprawie.

 

Chciałem siatkę założyć. Pomóżcie kiedy co i jak i czy jest sens przy takiej powierzchni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Siema..ładnie to wygląda na tych LED'zikach:excellent:   zdrowe panny,wyglądają jak z obrazka. Jeżeli możesz obniz w nocy temperature do 17-18°C. Sprzyja to budowie topow. Jakie nawozy Biobizza używasz? Jakieś boosty są? A na przyszłość ziom zamiast pakować nawilzacz do boxa postaw na zewnątrz przy dolocie reszte to juz fizyka zrobi...z fartem.

 

 

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+