Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ścinać?


Alum89

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Pomidorek ja moje ściąłem jakiejś 3 tygodnie temu. Potrzymałem do mlecznych trichomów. Jestem mega zadowolony. 3 panny wszystkie auto. 

Gorilla glue donica kolo 30 litrów plus minus. Zasadzona na koniec Kwietnia poczatek maja, wynik 46 gramów i słoik malych topów których bie ważyłem. 

Dark jack sadzenie te same donica ta sama wynik 45 gramów i słoik malych topów bez ważenia. 

Dark jack sadzenie te same, donica około 10 litrów, wynik 26 gramów i male topki do zrzutki do słoików. Byłoby wiecej ale mniejszą połowę szczyta trzeba było wyrzucić, pleśń. 

Z relacji innych słyszałem że dobre, smak, zapach i kopnięcie dobre. Jak na pierwszy raz wyszły :)

Co do twojej, to ja bym jeszcze potrzymał. Trzeba trichomy doglądać przede wszystkim. A pierwsza taka wizualna oznaka na zbliżające się żniwa to chyba żółknące liście. Nie chce sie za bardzo wypowiadać bo szczerze powiedziawszy jestem laikiem w ttm temacie:) 

Błąd, nie ma mniejszej połowy tylko mniejsza część :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+