Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Tak myślałem. Plus minus ile to potrzymać jeszcze? Jaki sygnał zauważyć do ścinania? Troche czytałem na ten temat ale moze macie jakiejś sprawdzone sposoby? 

Nowe zdjęcia. Wole poradzić sie kogoś doświadczonego. Jak teraz to wedlug was wygląda? Aha można np ściąć część kwiatów a resztę pozostawić aby dojrzała? Pozdrawiam 

IMG_20200719_113030.jpg

IMG_20200719_113015.jpg

IMG_20200719_113002.jpg

IMG_20200719_112946.jpg

• 1 month later...

Pomidorek ja moje ściąłem jakiejś 3 tygodnie temu. Potrzymałem do mlecznych trichomów. Jestem mega zadowolony. 3 panny wszystkie auto. 

Gorilla glue donica kolo 30 litrów plus minus. Zasadzona na koniec Kwietnia poczatek maja, wynik 46 gramów i słoik malych topów których bie ważyłem. 

Dark jack sadzenie te same donica ta sama wynik 45 gramów i słoik malych topów bez ważenia. 

Dark jack sadzenie te same, donica około 10 litrów, wynik 26 gramów i male topki do zrzutki do słoików. Byłoby wiecej ale mniejszą połowę szczyta trzeba było wyrzucić, pleśń. 

Z relacji innych słyszałem że dobre, smak, zapach i kopnięcie dobre. Jak na pierwszy raz wyszły :)

Co do twojej, to ja bym jeszcze potrzymał. Trzeba trichomy doglądać przede wszystkim. A pierwsza taka wizualna oznaka na zbliżające się żniwa to chyba żółknące liście. Nie chce sie za bardzo wypowiadać bo szczerze powiedziawszy jestem laikiem w ttm temacie:) 

Błąd, nie ma mniejszej połowy tylko mniejsza część :)