Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Własna ziemia


Ganja_fan

Recommended Posts

Siemanko, potrzebuję  sprawdzonego przepisu  na własną mieszankę gleby do nawozów mineralnych.Interesuje mnie coś w radzaju canna tera.Mieszankę produktów które sa ogólnodostępne, ziemię nie przynosząca kłopotu w uprawie. 

Edytowane przez Ganja_fan
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ziomeczku nie ma co szukać kwadratowych jaj tylko kupić gotową porządną ziemię do uprawy zamiast bawić się w torfy, dolomity, kokosy bo tutaj jeszcze łatwiej coś spierdolić

jeśli w cannie miałeś robactwo to kup coś innego, canna to przereklamowany shit, oni to nawet na perlicie żałują w swoich podlozach xDDDD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Minimaxi napisał:

 

jeśli w cannie miałeś robactwo to kup coś innego, canna to przereklamowany shit, oni to nawet na perlicie żałują w swoich podlozach xDDDD

No właśnie miałem, same ziemiorki, plaga, w gratis dają. Myślę nad biobizz. Co polecasz? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

sprawdziłem wszystkie na rynku i ziemia znanych producentów to jedyne rozsądne rozwiązanie (potem nie plujesz sobie w brodę że mogłeś 3 zł więcej dołożyć 🙂 i nie żydzić 50 zł) ale nie masz gwarancji jak była przechowywana w growshopach 😞 i w biobizz i w plagronie trafiłem na dramat z przyjaciółmi w pakiecie 🙂 obecnie lecę na terra professional i nie widzę różnicy pomiędzy nimi w plonie i w prowadzeniu o ile przyjaciół brak 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+