Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kombek - nazwa robocza.


Zaz123

Recommended Posts

Witam, 

Zaczynam temat, związku z moim powrotem do uprawy. 10 lat bez zabawy, ten rok dal mozliwosci do zdzialania. 

Czytam forum, i widze jak duzo sie zmienilo w uprawie, i tym bardziej w roslinach. Moje wczesniejsze osiagniecia, zawsze ale to zawsze pochodzili z pestek znaleznych w pakunku. Nigdy nie kupowalem, w tym roku trafil mi sie top z ktorego wylecialo 15 pestek. Susz byl tresciwy pachnacy lecz mial duzo pestek. 

 

Czy przycinacie rosliny na outdoore? 

 

Tak o to ryzyk fizyk. 

 

Imię - gal anonim

wiek - ok 90 dni

Nawozy brak, ziemia z pola. Raz przysypane guano. 

Doniczka, tylko. Nie ma mowy na wsadzanie, ani bieganie po lasach.  

Cel wagowy - Nie ma celu.

WP_20200620_21_11_23_Pro.jpg

WP_20200621_17_06_44_Pro.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wspomnialem, wszystkie krzaki rosly w tej samej miejscowie w tym samym klimacie jezeli mozna tak to nazwac" i zawsze byly rozkraczone 🙂 a odmiany zawsze inne. Szkoda ze nie mam zdj dawnych upraw. 

 

Ta ma 90 dni i nie do konca jestem przekonany ze juz kwitnie, niby cos pokazala ale bialych wloskow nie ma. Natomiast pestka siostra poszla w ziemie 30dni temu, i juz pokazuje biale wloski.  

?

 

Ktos mi odpowie, zawsze twiedzilem ze moje sa odmienne od tego co mowi wiekszosc, dlaczego jest tak ze pestki z tego samego topa, a jest tak znaczaca roznica w okresie kwitnienia?  Klimat gra skrzypce pierwsze?

 

Ps. Bylo tez 3braci ,wyjawily sie po ok 30dniach

Edytowane przez Zaz123
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 23.06.2020 o 14:24, Zaz123 napisał:

dlaczego jest tak ze pestki z tego samego topa, a jest tak znaczaca roznica w okresie kwitnienia?  Klimat gra skrzypce pierwsze?

 

moze byc na przyklad tak ze palenie ktore dostales bylo z odmiany F1 wiec twoje pestki to f2 (albo S1 w wypadku samozapylenia ale przy powielaniu f1 to tak naprawde miedzy f2 a s1 mozna postawic znak rownosci), a w F2 to wiadomo ze niezly misz-masz moze wyjsc, roznie kwitnacy i wygladajacy, a gdyby sie okazalo ze miales f1 z odmiany sezonowej x odmiana auto (czyli przez niektorych zwanych pol-automatem) to w f2 mogles trafic i sezony i automaty stad roznice w czasie kwitniecia mogly byc jeszcze wyrazniejsze niz przy zwyklym f2 z sezonow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+