Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl
walewiaderko

5x Early Skunk 2.0, 2x Fast Critical Skunk, 3x Auto Mazar

Recommended Posts

Posted (edited)

Czołem spizgusy! 😝

Właśnie wystartowałem z uprawą.

Pestki:

Early Skunk 2.0 x5 od Bulk Feminized Seeds

Auto Mazar x3 od Dutch Passion

Fast Critical Skunk x2 od.. nie pamiętam 😄

Wszystkie femy

Ziemia: spotowa (łąka w pokrzywach, osecie, trawie po pas), nie zamierzam jej przekopywać. Tylko trawsko zgarnę wokół, żeby składników nie pobierało z ziemi.

Nawozy: w garażu - wypełnię te pole następnym razem i dolomit.

Moje doświadczenie: 2x1 automat

Mam nadzieję, że razem dotrwamy do końca relacji i zbiorę troszkę 😄

Edited by walewiaderko

Posted (edited)

Panienki wykiełkowały (oprócz jednego ES) i poszły do doniczek 17/18 czerwca (łącznie z nim). 19 czerwca sześć z nich już wyszło z ziemi, ale dalej w kaskach siedzą. Na zewnątrz pada, ale siedzą w butelkach.

19 czerwca:

Edited by walewiaderko
wrzucenie zdjęć do galerii

Elo mordy ponownie 😄

Dzisiaj byłem na spocie i panienki wszystkie wyszły (10/10), zrzuciły hełmy. Więc 21 czerwca nazwijmy dniem pierwszym. Podlałem je wodą 2/5 łyżeczek (5ml bodajże/łyżeczkę) na doniczkę. W zależności od tego jak ziemia wyglądała. No, na pewno nie zaszkodzi, jak padało, a te "szklarnie" nie są w 100% szczelne i przeżyły to i teraz nie umrą.

Peace :weed_victor:

Update 😄

Dnia 3 i dnia 6 (dzisiaj) dostały po około 50ml wody. Wykopałem 4 dołki po 30/40 litrów (3 dołki na automaty) ale tak mnie muchy wkurwiały, że pierdolnąłem to 😆 Postanowiłem posypać pare cm ziemi na te trawsko i tam wsadzić roślinki, przyniosłem 15 wiader ziemi - pi****e to 😂 Na pozostałe 3 panienki porobiłem dziury na szerokość szpadla i głębokość 10cm, nasypałem ziemi i wszystkie miejsca podsypałem dolomitem. Myślałem czy nie przesadzić ich już dzisiaj, ale okazało się, ze bryła korzeniowa ma 1cm. Ta największa to ES 2.0. Fotki z dzisiaj

• Upvote 1

Siemano byłem na spocie, zajebiście to wszystko idzie tylko auto mazary to jakieś karły. Wjebie je w docelowe miejsca za jakiś czas. Foty z dzisiaj dzień 12

early skunki 2.0

Tutaj fast critical skunki

A tutaj automaty mazarki

Pozdro

Dzień 14, babki poszły do ziemi, trochę je podlałem. Dalej w butelkach żeby mi ich jakiś ku**s nie zeżarł, bo teraz jak nadgryzie to nic z tego nie będzie. Podpity pawie w każdej roslince naruszyłem bryłe korzeniowa, bardzo się bryła rozrosla. Ze 2/3 krzaki się kładą. No, zobaczymy co z tego będzie. Zdjęcia miałem ale mi się pojebały więc następnym razem 😉 

Swoją drogą ktoś w ogóle obserwuje ten temat? 😀

Up

Byłem wczoraj na spocie rozrobiłem nawóz 1/3 zalecanej dawki nawóż homus z firmy ogrodnik. Dostały takiej wody po 200ml i 200ml zwykłej. Dzisiaj też byłem, dostały 400ml czystej. Coś mazarom nie pasuje, wyglądają jakby miały 5 dni, jakieś pożółknięte, nie wiem czy coś z nich będzie. Trochę się pogubiłem w galerii i nie mam zdjęcia jednego fcs. Foty

:weed_hi:Pozdro dzięki @vanionek za wsparcie :weed_victor:

Automat jeden troche ruszył, reszta lipa. Dostały dzisiaj po pol litra wody z homusem ok. 40% zalecanej dawki. W nocy temperatura ponizej 10 😕 Dzien 22 :smoke: