Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
ZielonyLolek

Gorilla/cookies kush/critical jack auto

Recommended Posts

Witam miałem nie robić drugiej fotorelacj ale postanowiłem wrazie problemów żeby pomóc mi 🤠uprawa automaciki 3 roślinki wyszły z ziemi 01.06 dostały ziemię torfowa na start oraz dalsze życie w tej ziemi dołki dostały 10L+ gorilla dostała donice 6L od początku są na outdoor przykryte butelkami. Przy przesadzaniu do docelowych dałem im biotabsy. Mam jedzonko do nich 3 pak Micro, Bloom, Grow Ph firmy Advanced Nutrients (różowa cookies kush) - (biała critical jack) - ( gorilla) 

IMG_20200617_093621.jpg

IMG_20200617_093612.jpg

IMG_20200617_093559.jpg

IMG_20200617_094642.jpg

• Upvote 1

Posted (edited)

Szkoda tylko że w donicach i to tak małych, ale powodzenia! mam nadzieję że wyjdą ci grube topy :toptop:

Edited by Pomidorek

Mówisz że przerosna korzenie? Martwi mnie gorilla i raczej ja przesądze bo ma gdzieś 6L  ziemię znaczy torf wymieszalem z dolomit em. Ta trawę wy******m z tego względu że zaczynało myślę że parkować i liście opuściły się na dół w ciągu 8h oklaply... Teraz słyszę że pada podałem a przed pod laniem syplem każdej dolomit po trochu myślę że ogarna się i pójdą w górę... Biotabsy widzę że już zaczynają działać resztę odżywek nie będę im lac ponieważ nie widać nie doborow więc myślę że nie ma sensu ruszać i przedobrzyc,, lepiej mniej papu niż za dużo,, pozdro 😁 i miło że ktoś zagląda i patrzy co się dzieje tu 🤠jakieś rady dobrze widziane oraz zjeba też się przyda chociaż czegoś się nauczę 😁

Na obecną chwilę nie podlewam adwance myślę że nie potrzeba. 1 zdjęcie to cookies kush. Następne do będzie gorilla a 3 roślinka to jack herer zapierdala jak pojebana postanowiłem jej utrudnić troszkę i zrobiłem LSD czekam na opinie co poprawić wrazie co z góry dzięki 😁 zjeba też może być 😁 ostatnie dwa dni zacząłem je chować bo pogoda lipna była. Zdjęcia robione były wczoraj. 

IMG_20200622_162305.jpg

IMG_20200622_162309.jpg

IMG_20200622_162317.jpg

IMG_20200622_162323.jpg

IMG_20200622_162256.jpg

IMG_20200622_162301.jpg

IMG_20200622_200555.jpg

Posted (edited)

Naniosłem poprawkę ktoś podpowie czy nie przesadziłem trochę? Poluzowac czy zostawić? 

Edited by ZielonyLolek

Jeśli ktoś będzie zagladac to przejrzy może kogoś zaciekawi cokolwiek haha 😁 tu dałem i zrobiłem im podpórke aby ta reklamówka nie opadła także mają wzmocnienie nad głowami przelot powietrza maja dziury z każdej strony ślimaki się pchają na upartego skurwysyny. 

IMG_20200623_180302.jpg

Bucha sciaglem i pomyślałem o foliaku że śmiga niby lepiej chodzi o warunki tzw nawet butelkę nawet jak polozysz. Zaraz pójdę zobaczyć czy wszystko gra może ktoś się wypowie?