Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spider Farmer SF-1000 | 4 Think Different Auto & Orange Bud Dutch Passion


Recommended Posts

Trzymaj tego orange bud. Ja miałem podobnie z jednym plantem, mi przezyl odbil i bylo spoko, nie mowie ze i u Ciebie tak bedzie ale nigdy nie wiesz. A ze dwa tygodnie jebaniutku mi tak stal (no moze przesadzilem z tymi 2 tygodniami ale dosc dlugo) i tez juz chcialem wyrzucic a pozniej sam sobie sie dziwilem ze chcialem byc tak glupi, zresztą teraz też mam podobnie z jagodowym ciastem serowym. Zresztą pokaze Ci zdjecia z tego bo tamto o czym mowie tej innej to bym musial przeszukiwac 1000 gb zdjec 😂Wierz mi lub nie, ale sadzilem je tego samego dnia, te same odmiany, z tego samego seed shop-u z tej samej paczuszki, tyle ze ja na dworze wega wale, i wysialem i wystawilem je bardzo wczesnie ale to nie robi bo wyszly z ziemi 3.03 i tak stoja od 10.03 jakos na dworze i daly rade mimo ze byly malutkie i mlode a bylo troche nawet przymrozkow i wgl. 😁 Swoja droga to do tej pory nie wiem czy mi kot sasiada ja opierdolil trochę, czy sasiad cos odjebal czy robaki czy co, ale wszystko wskazuje na to ze jest 5 szczytow obecnie 😂 ale to najlepszy przyklad ze te kwiaty potrafia przetrwac wiele. Cierpliwość to cnota i poplaca, daj jej jeszcze troche czasu😉

Sorry za spam fotami no ale to najlepszy dowod na to ze te rosliny poradza sobie praktycznie ze wszystkim i trzeba naprawde miec pecha albo az nadto kochac beton zeby nic nie wyszlo.  

No i jak to masz na poddaszu to spokojnie, przyjda cieplejsze dni to nie bedziesz w stanie ogarnac temperatury 😉

20200504_144108.jpg

20200504_144133.jpg

20200325_072420.jpg

20200414_121515.jpg

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka, ja tam widze wode ze ścierka? to sie nie sprawdzi, masz niska temperature otoczenia. Caly sprzęt taka profeska, to moze zainwestuj w nawilzacz powietrza, od 40 zł juz sie jakies zaczynają. A jak jestes na miejscu to tymczasowo lepszą opcją będzie reczny zraszacz wody 3x dziennie np . Bede zaglodała z ciekawości, też jestem swieza w temacie :) powodzonka :))

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 hours ago, Shade said:

Aktualnie ścierką zamieniona na ręcznik i woda w 2 podstawkach, zyskałem jakieś 8-10%. Myślałem o spryskiwaniu ale co miał bym psikac ? Ściany? Podłogę?  Elektryka nie lubi wody. 

Ja psikam rosliny i ziemie, z daleka i jest ok :) jak jest nawilzacz to tak czy siak ma to jakas stycznosc z elektryka, bo para wypelnia caly obszar boxa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz mieć ziemiorki, jak dałeś sam kermazyt na ziemi zapewne dla wilgotności,(bynajmniej ja tak Miałem)  ja podłożylem pod niego agrowloknine i przyspalem kermazyt było niebo lepiej,ale suma sumarum wy******m te kulki, wszędzie ich było przy podnoszeniu czy przenoszeniu to samo jak podsypujesz na spód donicy, też kawałek agrowloknine. I według mnie te znaczniki która roślina dla forum ok ale dla siebie oznacz doniczki  taśma np duct i podpisz markerem  albo korektorem będzieci  przeszkadzać jak pierwszy raz uprawiasz, 

Edytowane przez Ganja_fan
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+