Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sadzonki w namiocie przed outdoorem


kubek395

Recommended Posts

Witam, kieruję swoje pytania do osób bardziej doświadczonych niż ja sam (dopiero początkuję). Szukałem informacji na temat takiego oto namiotu, lecz znajdowałem wymiary namiotów, minimalną wielkość doniczek do uprawy indoor. (Pytania dotyczą 15 siewek, które mam w planie) 😉 Moje pytania to:

1. Jakie doniczki wybrać? Chodzi mi o jak najmniejsze, ale nie chcę by zahamowały one nadmiernie wzrost rośliny. (Dodam że planuję je trzymać 1-2 tyg, potem lecą na spota)  

2. Oświetlenie mam dobrać na podstawie kalkulatorów? (Chodzi mi o kalkulatory naświetlenia indoor) 

3. Jaką zachować odległość żarówek od roślin (zwykłe żarówki LED ok 1 tys lm każda) ile ich dać? 

Edytowane przez kubek395
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. 1 litry wystarczy jeśli chcesz tam krótko trzymać roślinę. 
2. Z ledami jest trochę inaczej. Z tego co pamietam to kalkulator sprawdza się co do hps i cfl. 
3. zależy jakie masz ledy ja mam clu058 i jakbym go postawił za blisko to spali mi rośliny musisz dać więcej informacji o oświetleniu. Ja zamiast ledow wziąłbym na tan krótki okres żarówkę cfl 🙂 bo często tanie żarówki led są słabe do oświetlenia roślin 🙂 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+