Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

PIERWSZY GROW !2xshaman ,2xdurban poison,2xPassion#1


kuba2004

Recommended Posts

Jest to mój jeden z pierwszych poważniejszych ogródków wiec proszę o wyrozumiałość 😉 

PESTKI : 

Passion#1-2 sztuki

Durban Poison-2 sztuki 

Shaman-2 sztuki 

 Pestki od :Dutch passion

NAWOZY:

Biobizz Try pack outdoor 

SPOT:Cieplarka/Foliak 

ZIEMIA: 

3 dołki- biobiz light mix , dolki kolo 40 litrow 

3kolejne dolki - ziemia uniwersalna+perlit , dolki kolo 30 litrow 

TRENINGI: Lst  

jak wczesniej wspomnialem jest to moj pierwszy grow i chce stad uzyskiwac pomoc,ale rowniez chce upamietnic swoj pierwszy grow 

START:17.03.2020 

METODA KIEŁKOWANIA: na chusteczkach

Kolejna aktualizacja po wyrosnieciu kielka z ziemi 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja już od 24 lutego pestki kierowałem i mam nadzieję, że do końca marca temp w nocy nie będzie spadać poniżej 5, bo będę miał lipe. Najwyżej też mnie czeka nakładanie jakiejś białej agrowłókniny czy coś. Ogólnie zanim wrzucisz na ręczniki papierowe lepiej jest podtrzymać 24-48h w wodzie w jakimś kieliszku czy coś i dać na papier jak się zatopią. Ja tak robię i 100% wychodzi, a jak robiłem kiedyś na samym papierze to niektóre nie wychodziły. Jesteś drugą osobązaraz po mnie która wyrzuciła relke na out w tym roku, więc będę zaglądał. 

Z fartem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja rowniez mialem juz 3 purple maroc i kielkowalem w ferie ale sprzedalem i nowe nasionka wlecialy , a co do kielkowania to wrzucilem na zwilzone chusteczki odrazu i mam wynik 5/6 a 6 sie zaczyna dopiero otwierac ,5 ma juz ladne kielki zaraz aktualizacja wleci 🙂

i pogoda tez sie dobrze zapowiada wiec u mnie polowa/poczatek kwietnia lecą na miejscowke 😉

Edytowane przez kuba2004
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+