Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Posted (edited)

Siema wszystkim jakie nasiona wybrac ? budzet 180 zł 

1schemat- 3 purple maroc(posiadam juz 3 wykielkowane)i dokupic 10 pestek  auto ak47, treningi tylko lst do sezonowek jak i automatow 

2schemat- dokupic 3 kolejne purple i do tego 3 automaty ak47 , treningi lst tylko do sezonowek jak i auto 

3 schemat -dokupic sezonowki i miec same sezonowki ttylo pytanie jakie ? 

Napiszcie cos o tych odmianach . ile plonu dają przy dobrze przeprowadzonych treningach i cos ogolnie o nich 

z gory dziekuje !  1 czy 2 a moze 3 ?

Spot ogolnie bedzie bardziej zamaskowany ,beda maliny i goolnie ogrodek obok 😉

89818377_140585210627858_6715877203537559552_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=KioSK7gpbbQAX8Oa0b6&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8205bd42e7e469e6f7cfa70f3733f8a7&oe=5E8F045989880428_634506763994106_5522659194773176320_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=XMZsPos48EYAX_FnlCZ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7f9e64455e3d64019cab3320e50e52aa&oe=5E8F9806

Edited by kuba2004

Zmienilem spota za domem rowniez slonce 8 nikt mi tam nie zaglda , wies ma swoje plusy 

• Upvote 1

NASIONA WYBRANE : Padło na 3 durban poison dutch passion  ,ktorej polecil mi Stary człowiek i może,do tego 1 early skunk od bulk fermized seeds oraz northern passion 2.0 rowniez od bulk fermized seeds oraz do tego 3 purpke maroc ktorej juz posiadam ,bede prowadzil fotorelacje 😊

Dodam jezcze ze uprawa bedzie w foliaku😊

ja bym dodał jakieś auto... trust me 😄 dla samego porównania warto a zapalić coś wcześniej na pewno będzie kusić...

1 godzinę temu, kuba2004 napisał:

NASIONA WYBRANE : Padło na 3 durban poison dutch passion  ,ktorej polecil mi Stary człowiek i może,do tego 1 early skunk od bulk fermized seeds oraz northern passion 2.0 rowniez od bulk fermized seeds oraz do tego 3 purpke maroc ktorej juz posiadam ,bede prowadzil fotorelacje 😊

Dodam jezcze ze uprawa bedzie w foliaku😊

42 minuty temu, Pomidorek napisał:

ja bym dodał jakieś auto... trust me 😄 dla samego porównania warto a zapalić coś wcześniej na pewno będzie kusić...

jak pomidorek napisal dodaj auto , tylko ja bym nie dodal dla porownania tylko dla zmiany smaku 😄

bo te outy dadza duzo i palic to samo w kółko to nudą zawiewa xd

choc sam uwielbiam sativy to czasem lubie zajebac się mega mocna indii wlaczyć film i po jakims czasie probuje sobie przypomnieć co było 10 min wcześniej,w tym oto filmie xd 😄

porównania w uprawie... jednak do auto ma się troszeczkę inne podejście? niekoniecznie o smak i moc mi chodzi... + dochodzi do tego fakt że kolega już w lutym wysiał nasionka... czyli zero cierpliwości... z sezonów byłyby ścinane już pierwsze włochy żeby cokolwiek zapalić... trust me 😄 

• Haha 1

Dojdzie do tych trzech za szybko wykielkowanyh  jeszcze 5 innych sezonowek ,a jesli chldzi o auto to bede posiadał jeszcze automty kolo 6 sztuk ,3 z grstisow ze strony gandzia fsrmer i do tego troszke pozniej chce dokupic jeszcze 3 automaty ,napewno jeden ak47 od bulk fermized seeds i jeszcze 2 co polecacie ?

W ferie duzo palilem ak47 i zasmakowal mi , lezalem po 3 godziny z bananem na twarzy 🤣