Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Autopot/Led 660watt/2.25m2 /Crossy Haze


bortek

Recommended Posts

Nazwa nasion i producenta:

6szt.99 Hazey Apricott

5szt.99 Crumpet

4szt.99 Xanadu wsxystko to crossy od kolegi z innego Forum oraz 1 sztuka moich nasion Purple Majik ×Critical Hog ze wzgledu ze nie wyszly mi wszystkie Crumpety. 


Rodzaj i moc lamp: Led Diy clu058 - 660watt
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 12/12
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: 150×150×200
Rodzaj podłoża i wielkość donic: Biobizz lightmix, System autopot easy2grow 16szt.8.5l.
Nawozy: Biotabs cały set +mykos extreme gardening, atami bloombastic organic
Wentylacja, przepustowość (m3/h): td silent 550m3

 

Siemaneczko za chwile nastąpi kosa obecnych roslin więc czas na następne. Tym razem polecą krzyże z Haze. Roslinki maja 3dni weguja w malym namiociku pod ledem60watt. 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych i pozdrawiam z Farcikiem 

IMG_20200228_183151.jpg

Edytowane przez bortek
  • Upvote 7
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego @Maaac wywiedziałem sie odnosnie tych pestek a więc Crumpets był od Cookie fam. A 99 hazey apricots to jest nevilles haze oryginalny od nevilla zostsł on skrzyzowany z apricots. Potem te crossy zostały zapylone pylkiem z crossa 99haze×v3.to tyle

Edytowane przez bortek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, bortek napisał:

Kolego @Maaac wywiedziałem sie odnosnie tych pestek a więc Crumpets był od Cookie fam. A 99 hazey apricots to jest nevilles haze oryginalny od nevilla zostsł on skrzyzowany z apricots. Potem te crossy zostały zapylone pylkiem z crossa 99haze×v3.to tyle

Łooo panie, jak pan będziesz miał jeszcze coś z tego crumpetsa to chętnie wezme, strasznie cięzko o pechy od Cookie. A sciąganie ich w paczce przerasta mnie finansowo :D dlatego jak gdzieś znajdziesz chocby 1 peche to biere za dobry szmal.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, Maaac napisał:

Łooo panie, jak pan będziesz miał jeszcze coś z tego crumpetsa to chętnie wezme, strasznie cięzko o pechy od Cookie. A sciąganie ich w paczce przerasta mnie finansowo 😄 dlatego jak gdzieś znajdziesz chocby 1 peche to biere za dobry szmal.

Niestety zostały mi 2 pesteczki tych krzyżówek trzymam kiedys zrobie sionka jak sie uda wykiełkowac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+