Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LSD auto ... DWC ... pierwsze kroki w hydro ... licze na merytoryczna dyskusje .. :)


xcslawko

Recommended Posts

2 minuty temu, Guru napisał:

Zdrowiutka🙂 haha cos mi sie wydaje ze jak zacznie kwitnąć to bedziesz biegiem leciał po większy namiot 😉

tylko tu w italii nie ma gdzie kupic na dzien dzisiejszy wszystko zamkniete i niemoge wychodzic z domu dalej niz 200 m od chaty ... ... chyba cos zamowie na szybko przez neta ... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

witajcie telewidzowie ... 

przepraszam za dluga nie obecnosc... .. tak wyszlo ... 

tu foty  mojej panny z dzis ... jest problem z wielkoscia szafy ... jak wczesniej wchodzily 2 sztuki auto w doniczkach .. tak dzis jedna DWC juz sie nie miesci  ... fakt kwitnieie troszke opoznione ( albo mi sie wydaje przez to siedzenie od miaesiac w domu )  ale jakos tami po malutku idzie do przodu  ...  zastanawiam sie czy wystarczy ima nawoz A+B hydro czy cos dokupic... mam nawozy mieneralne ... moze ktos wie czy w hydro mozna mieszac mineralne z bio ?? ImageImageImage

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak tam sytuacja z Twoją panną? Pokazesz jakies foto?

W dniu 4.04.2020 o 17:45, xcslawko napisał:

moze ktos wie czy w hydro mozna mieszac mineralne z bio ?? ImageImageImage

Nie można, próbowałem używać na początku power roots i pure zym od plagronu i mimo ze zaleca to producent (jest w tabelce) to w pojemniku robi sie syf w bardzo szybkim tempie..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hello  ekipa .... 

dzieki Guru za odpowiedz odnosnie nawozow ...

ja lece na samym A+B choc producent nawozow zaleca dokupienie na faze kwienienia dodatkowej chemii.. pewnie bym kupil ale sytuacjia jest taka ze wszytko zamkniete ...

co do Panny .. rozrosl sie strasznie ... i brako miejsca w szafie ... wiec musialem ja przenies do wieszej ... i znowu zaczyna miejsca brakowac ... zreszta zobaczcie sami 

20200407_143516.jpg

20200412_151028.jpg

20200412_151039.jpg

nie radze sobie z ta jungla hahaha 

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+