Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LSD auto ... DWC ... pierwsze kroki w hydro ... licze na merytoryczna dyskusje .. :)


xcslawko

Recommended Posts

Super idzie... dla mnie DWC kozaczy... ciekawe jak późne flo i zobaczymy jak będzie smakować ziółko 😄 Jakby było pod lepszą lampą to bardziej krzaczyłaby sie 😄 ja już mam w głowie projekt DWC na out... ale to może być trudne 😄 nie wiem jeszcze jak rozwiązać problem temperatury pożywki... no i zasilanie na miejscówce 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Pomidorek napisał:

Super idzie... dla mnie DWC kozaczy... ciekawe jak późne flo i zobaczymy jak będzie smakować ziółko 😄 Jakby było pod lepszą lampą to bardziej krzaczyłaby sie 😄 ja już mam w głowie projekt DWC na out... ale to może być trudne 😄 nie wiem jeszcze jak rozwiązać problem temperatury pożywki... no i zasilanie na miejscówce 😄

docelowo wleci pod lampe 125w dual spectrum ....  czeka az poprzedni lokator  pojdze pod kose.. jeszcze z tydzien 🙂  noo rowniez jestem ciekaw co z tego DWC wyjdzie ale na ta chwile biorac pod uwage to co widze u siebie ... i to co widze u ciebie ... to jestem w szoku ... ..daj cynk jak ruszysz z tym projektem Out ... moze cos podpatrze dla siebie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Leciałem na mineralnych tyle że w ziemi i było w smaku super 😄 Leciałem też full bio, a nawet bez nawozów kilka krzaków... tyle że na out... więc jakieś tam porównanie jest 😄 Najważniejsze żeby nie maczać w dopalaczach... żeby bardziej klepało, nie pryskać domestosem czy innym gównem... :d 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

siemanko telewidzowie....  tak to wyglada dzis... w miedzyczasie popelnilem kilka bledow.. no dobra jeden - dolalem biogrowa bi mi sie wydawalo ze ma zamalo azotu  ( akcja byla po 3 browarach i spaleniu sampla z mojego drugiego GL ) .. zatrzymalem tym sposobem roslinke na tydzien ... aleeeeeee.... wymienilem 2/3 wody ustabilizowalem EC i Ph.. i wrocila  do swiata zywych 🙂 

20200308_190104[1].jpg

20200308_190113[1].jpg

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+