Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LSD auto ... DWC ... pierwsze kroki w hydro ... licze na merytoryczna dyskusje .. :)


xcslawko

Recommended Posts

1 minutę temu, bortek napisał:

Ja pi****e ale cisnie jak na maratonie, progres mega az mnie ciekawi jak to ci pojdzie do konca moze bedzie poradnik dla potomnych zapisuj sobie wszystko

naprawde jestem w szoku jesli chodzi o predkosc ... zobaczymy jak pojdzie dalej ... a najleprze jest to ze jest pod jedna zarowka Cfl osram 23watt ... i czeka az sie szafa zwolni dla niej   🙂 ale na tak mala roslinke styka  tyle swiatla jak widac ... i przy malych uprawach moze to byc optymalizacjia kosztow energii elektrycznej na poczatku uprawy ... 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, xcslawko napisał:

naprawde jestem w szoku jesli chodzi o predkosc ... zobaczymy jak pojdzie dalej ... a najleprze jest to ze jest pod jedna zarowka Cfl osram 23watt ... i czeka az sie szafa zwolni dla niej   🙂 ale na tak mala roslinke styka  tyle swiatla jak widac ... i przy malych uprawach moze to byc optymalizacjia kosztow energii elektrycznej na poczatku uprawy ... 

 

Tyle watt na weg udupi ale na flo juz bedzie lipa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 minut temu, Guru napisał:

Zajebiscie ci to idzie, widac roslince sie podoba jak o nia dbasz.. coraz bardziej mnie kusicie żebym tez spróbował.. jest od kogo ściągać teraz 😉 z fartem! Pozdro!

dzieki stary... choc na ta chwile sam mam wiecej pytani niz odpowiedzi... malo jest w necie albo ja slabo szukalem 🙂  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, bortek napisał:

Tyle watt na weg udupi ale na flo juz bedzie lipa

wiem wiem ... zobaczymy na rozwoj sytuacji ... jak bedzie potrzeba to mam swiatlo zastepcze i jakiegos prowizorycznego box sie zmontuje do momentu kosy poprzedniej .... max 3 tyg .. tam mam dual 125 watt cfl .. na niewielkiej powierzchni .. wiec o swiatlo sie nie martwie .... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, xcslawko napisał:

wiem wiem ... zobaczymy na rozwoj sytuacji ... jak bedzie potrzeba to mam swiatlo zastepcze i jakiegos prowizorycznego box sie zmontuje do momentu kosy poprzedniej .... max 3 tyg .. tam mam dual 125 watt cfl .. na niewielkiej powierzchni .. wiec o swiatlo sie nie martwie .... 

Ziomek w tym tempie to za trzy tygodnie twoj plant bedzie mega planciorem wiec lepiej już skladaj boxa haha

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Guru napisał:

Ja wczoraj znalazlem sporo info ale na zagranicznych forach.. jesli angielski nie jest ci obcy to sprobuj.. wpisz np "first dwc" 

Ucz sie ucz pozniej my będziemy Ciebie pytac 😉

no walsnie moze problem w tym ze szukalem na poslkich stronach ... angielski to zaden problem ... poszukam poczytam i sie doucze 🙂  

3 minuty temu, Guru napisał:

Ziomek w tym tempie to za trzy tygodnie twoj plant bedzie mega planciorem wiec lepiej już skladaj boxa haha

luzik Brachu - Turbo Micro Box - prawie gotowy 🙂  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+